W piątek otworzą rondo na ul. Samorządowej

Rondo u zbiegu ulic Samorządowej i Reymonta jest gotowe. We wtorek, 7 lipca dokonano oficjalnego odbioru robót. Znaki informujące o budowie znikną po dopełnieniu wszystkich formalności w piątek, 10 lipca.

SYLWIA WYSOCKA

Rondo, które powiat otwocki wybudował dzięki dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych na skrzyżowaniu ulic Reymonta i Samorządowej, jest już w pełni gotowe. We wtorek, 7 lipca komisja złożona z przedstawicieli władz powiatu i miasta Otwock odebrała inwestycję. Jak powiedział w rozmowie z „Linią” dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Paweł Grzybowski, zapory i znaki informujące o objazdach znikną ostatecznie w piątek, 10 lipca. – Żadnego oficjalnego otwarcia ronda w tym dniu nie będzie. Po prostu wykonawca usunie zapory i ruch będzie odbywał się tam bez przeszkód – mówi dyrektor Grzybowski. – Piątkowy termin wynika z konieczności dopełnienia formalności i wymaganych przepisami terminów – podkreśla.

3 komentarze do “W piątek otworzą rondo na ul. Samorządowej

 • 10 lipca 2020 o 12:16
  Permalink

  Dobrze że na tym rondzie darowano sobie różnego rodzaju uroczyste jego otwieranie. Chyba w powiecie wyczuli, że taką celebrą tylko by sobie zaszkodzili i dodatkowo zirytowali mieszkańców Otwocka czy Celestynowa obecnie korzystających z tego ronda w formule objazdu. Mam nadzieję, że Orlą i wiadukty pod torami przy stacji będą otwierać bardziej żwawo. Jest na to szansa, bo z tamtych dróg korzysta większość otwockich oficjeli z powiatu i miasta. A nic tak nie sprzyja dynamice pracy urzędników jak możliwość korzystania z jakiejś inwestycji osobiście. Rondo Samorządowa/Reymonta jako oddalone od głównych otwockich szlaków niestety miało w tej kwestii pecha.

  Odpowiedz
 • 12 lipca 2020 o 02:41
  Permalink

  Hurrrrrra, rondo numer 127 ! 🙂 Bez sensu…..

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.