Policja aresztowała nowego prezesa OSP

To była duża policyjna akcja. We wtorek, 28 lipca zakuto w kajdanki i aresztowano nowego prezesa OSP Karczew Piotra Michalskiego. Mieszkańcy gminy Karczew byli zszokowani, że nowy szef straży ma nieczyste sumienie. Zatrzymania prezesa dokonał… popularny aktor Piotr Mróz, który wcielił się w rolę st. asp. Jakuba Roguza, bohatera trzymającego w napięciu serialu kryminalnego „Gliniarze” 

Strażacy z OSP Karczew po raz kolejny pomogli w realizacji programu telewizyjnego. Tym razem druhów zaproszono do nagrania jednego z epizodów ósmego sezonu popularnego polskiego serialu „Gliniarze”, który emituje stacja Polsat. Kogo zobaczymy na telewizyjnym ekranie? W epizodzie wystąpiło trzech druhów: nowy prezes OSP Karczew Piotr Michalski, który wcielił się w rolę „czarnego charakteru”, a także dwóch innych strażaków – Marcin Segin i Piotr Tabencki. 

– Nagrania z udziałem OSP Karczew i naszego sprzętu strażackiego były realizowane w Karczewie i w Otwocku Wielkim – mówi druh Piotr Tabencki, który opublikował prowokacyjny post na lokalnym forum w mediach społecznościowych. Pod postem posypały się różne komentarze, również żartobliwe. Niektórzy nawet uwierzyli, że nowego prezesa naprawdę aresztowano. Jednak tego, dlaczego prezes Michalski stał się w serialu „czarnym charakterem”, będzie można dowiedzieć się po emisji odcinka serialu „Gliniarze”. 

AJ, fot. OSP Karczew

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.