Policja aresztowała nowego prezesa OSP

To była duża policyjna akcja. We wtorek, 28 lipca zakuto w kajdanki i aresztowano nowego prezesa OSP Karczew Piotra Michalskiego. Mieszkańcy gminy Karczew byli zszokowani, że nowy szef straży ma nieczyste sumienie. Zatrzymania prezesa dokonał… popularny aktor Piotr Mróz, który wcielił się w rolę st. asp. Jakuba Roguza, bohatera trzymającego w napięciu serialu kryminalnego „Gliniarze” 

Strażacy z OSP Karczew po raz kolejny pomogli w realizacji programu telewizyjnego. Tym razem druhów zaproszono do nagrania jednego z epizodów ósmego sezonu popularnego polskiego serialu „Gliniarze”, który emituje stacja Polsat. Kogo zobaczymy na telewizyjnym ekranie? W epizodzie wystąpiło trzech druhów: nowy prezes OSP Karczew Piotr Michalski, który wcielił się w rolę „czarnego charakteru”, a także dwóch innych strażaków – Marcin Segin i Piotr Tabencki. 

– Nagrania z udziałem OSP Karczew i naszego sprzętu strażackiego były realizowane w Karczewie i w Otwocku Wielkim – mówi druh Piotr Tabencki, który opublikował prowokacyjny post na lokalnym forum w mediach społecznościowych. Pod postem posypały się różne komentarze, również żartobliwe. Niektórzy nawet uwierzyli, że nowego prezesa naprawdę aresztowano. Jednak tego, dlaczego prezes Michalski stał się w serialu „czarnym charakterem”, będzie można dowiedzieć się po emisji odcinka serialu „Gliniarze”. 

AJ, fot. OSP Karczew

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.