W schronisku nakręcili „Kogel-mogel”

Kultowa polska komedia „Kogel-mogel” doczeka się kolejnej, już czwartej części. W czwartek bladym świtem w schronisku w Celestynowie ekipa filmowa i znani aktorzy Aleksandra Hamkało i Nikodem Rozbicki nagrywali sceny do filmu.

AGNIESZKA JASKULSKA

Rok temu w schronisku kręcono sceny do trzeciej części komedii „Kogel-mogel”, o czym informowała „Linia”. Psie gwiazdy z Celestynowa spodobały się filmowcom. W czwartek, 30 lipca z samego rana na terenie przytuliska pojawili się aktorzy i ekipa filmowa. – W naszym schronisku kręcono sceny do komedii „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4” – zdradza Łukasz Balcer, szef przytuliska w Celestynowie.

Czwarta część kultowej polskiej komedii to dalszy ciąg przygód Kasi Solskiej (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska) i ekscentrycznej rodziny Wolańskich. Kinowa premiera polskiej produkcji jest zaplanowana na pierwszą połowę 2021 roku. W „Koglu-moglu 4” główne role grają te same gwiazdy, które występowały w trzeciej części filmu, czyli: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Zdzisław Wardejn i Aleksandra Hamkało.

– W czwartek w naszym schronisku gościliśmy m.in. Aleksandrę Hamkało i Nikodema Rozbickiego, którzy dosłownie wymiziali i wygłaskali naszych czworonożnych przyjaciół. Dziękujemy im za wsparcie zwierzaków darowizną, która została przeznaczona na karmę i leczenie zwierząt – zaznacza Łukasz Balcer. I dodaje, że tym razem zwierzaki ze schroniska nie mogły zagrać w filmie, ale niektóre pojawią się w dalszym planie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.