IV liga: Najbliższy rywal Józefovii na kwarantannie!

Czwarta liga bardzo pechowo zainaugurowała nowy sezon. Już po pierwszej kolejce doszło do sytuacji, której obawiano się najbardziej. Po meczu Marcovia Marki – MKS Piaseczno odnotowano pierwszy przypadek koronawirusa.

MARCIN SULIGA

– Nic nie wskazywało na to, że może się coś dziać. Przed meczem nikt nie zgłaszał żadnych dolegliwości, wszyscy czuli się dobrze, a kilka godzin po spotkaniu jeden z zawodników zgłosił mi niedyspozycję. Pojechał do szpitala, gdzie zrobiono mu badania w kierunku COVID-19 i wynik niestety wyszedł dodatni – mówi były opiekun Mazura, a obecnie MKS Piaseczno Arkadiusz Modrzejewski. Kwarantanną zostali objęci wszyscy, którzy uczestniczyli w inauguracyjnym spotkaniu w Markach. – Teraz wszyscy jesteśmy wyłączeni z treningów i czekamy na testy – mówi Modrzejewski.

Kolejnym rywalem MKS Piaseczno miała być Józefovia Józefów, ale zarówno to spotkanie, jak i mecz Marcovii z Okęciem Warszawa przełożono na inny termin. Zamiast tego Józefovia oraz Okęcie zagrają ze sobą awansem. Mecz drużyny Damiana Politańskiego zostanie rozegrany w najbliższą sobotę w Warszawie. 

To nie pierwszy przypadek koronawirusa w czwartej lidze. Wcześniej z powodu zakażeń odwołano mecze z udziałem radomskich klubów, Pilicy Białobrzegi oraz Prochu Pionki.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.