Policja znalazła osobę, która przejechała Patrycję. To nie był zwykły wypadek!

Tomasz S. zarzekał się, że bardzo kochał Patrycję, którą kilka dni temu śmiertelnie potrącił samochód. Mężczyzna przekonywał, że sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia i prosił mieszkańców Otwocka o pomoc w jego znalezieniu. Dziś (5 sierpnia) 33-letni Tomasz S. usłyszał zarzuty karne w związku ze śmiercią partnerki i trafił do aresztu tymczasowego. W tej sprawie zatrzymano również 39-letnią kobietę. – To nie był zwykły wypadek… – mówi rozgoryczony pan Maciej, brat Patrycji.

AGNIESZKA JASKULSKA

“Linia” pierwsza poinformowała o wypadku, do którego doszło we wtorek, 28 lipca około północy na ul. Wiązowskiej na wysokości ul. Ptasiej w Otwocku.

Przejechał Patrycję i uciekł

– Kierowca samochodu pędził z dużą prędkością. Na moich oczach potrącił Patrycję, która wpadła pod koła auta. Ten pirat przejechał po niej i uciekł z miejsca zdarzenia jak tchórz, nie udzielając pomocy! Moja kochana Patrycja zmarła w sobotę rano w szpitalu – zapewniał kilka dni temu w rozmowie z “Linią” Tomasz S., partner 29-letniej kobiety. – Nie mogę bez niej żyć, tak bardzo ją kochałem – mówił ze łzami w oczach. Prawda okazała się jednak całkiem inna… 

– W sprawie śmiertelnego potrącenia kobiety w poniedziałek, 3 sierpnia, funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby: mężczyznę i kobietę – mówi asp. sztab. Anna Wasilewicz z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Mężczyzną jest właśnie Tomasz S., z którym Patrycja była w związku. 

Informację potwierdza prokurator Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. – W związku ze zdarzeniem zostały zatrzymane dwie osoby. Każda z nich usłyszała w Prokuraturze Rejonowej w Otwocku zarzuty dotyczące popełnienia dwóch różnych przestępstw związanych ze zdarzeniem. Ponad wszelką wątpliwość mamy do czynienia z przestępstwem przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, ale jego przebieg był nietypowy. Obecnie dysponujemy obszernym materiałem dowodowym, ale z uwagi na dobro śledztwa nie zdradzamy szczegółów – podkreśla w rozmowie z “Linią” prokurator Marcin Saduś. I dodaje, że dziś po południu (środa, 5 sierpnia) sąd uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec Tomasza S. areszt tymczasowy. Natomiast 39-letnia kobieta została objęta dozorem policyjnym. 

Więcej na ten temat w “Linii Otwockiej” w poniedziałek, 10 sierpnia. 

6 komentarzy do “Policja znalazła osobę, która przejechała Patrycję. To nie był zwykły wypadek!

 • 5 sierpnia 2020 o 19:27
  Permalink

  To kto ją przejechał? Tytuł sugeruje zupełnie coś innego niż artykuł. Chłopak czy tak kobieta?

  Odpowiedz
 • 5 sierpnia 2020 o 21:40
  Permalink

  taki kraj taka prokuratura sprawca ma dozor a zamieszany na sanki….

  Odpowiedz
 • 5 sierpnia 2020 o 22:03
  Permalink

  Wychodzi na to, że chłopak wepchnął Patrycję pod koła pędzącego auta… Nic innego minie przychodzi do głowy.

  Odpowiedz
  • 6 sierpnia 2020 o 12:50
   Permalink

   Ploty głoszą że dziewczyna była z nim w aucie. Poszła za samochód za potrzebą, wtedy podobno przejechał ją 3 razy.

   Odpowiedz
 • 6 sierpnia 2020 o 21:14
  Permalink

  co za skurwiele przejechac niewina osobe i uciec dozywocie dlanich dwoje

  Odpowiedz
 • 9 sierpnia 2020 o 12:13
  Permalink

  Jak było naprawdę zabrała to już do grobu. A domysły mogą być różne. Sprawiedliwości i tak stanie się za dość. Szkoda kobiety była młoda życie było przed nią , a myślę że ten co ją przejechał a był tego świadom też tego żałuje. Ale to już za późno.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.