OPWiK szuka prezesa

Pół roku po śmierci prezesa Otwockiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sławomira Dąbrowskiego miejska spółka szuka jego następcy. We wtorek, 28 lipca ogłoszono konkurs na stanowisko prezesa OPWiK.

SYLWIA WYSOCKA

Obecnie spółką OPWiK zarządzają prokurent Maria Kozłowska i członek zarządu Tomasz Dąbrowski. Jednak wkrótce ma się to zmienić, ponieważ 28 lipca ukazało się ogłoszenie podpisane przez przewodniczącego rady nadzorczej spółki wiceprezydenta Sławomira Sierańskiego informujące o konkursie na stanowisko prezesa Otwockiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Kandydaci muszą mieć wykształcenie wyższe na kierunku prawniczym, ekonomicznym lub technicznym, minimum 10-letni staż pracy, w tym co najmniej pięcioletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych. Poza niekaralnością wymagane jest także m.in. prawo jazdy kategorii B. Dodatkowym, ale obligatoryjnym wymaganiem jest znajomość zagadnień dotyczących sprawozdawczości finansowej oraz rachunkowości, a także znajomość zasad funkcjonowania spółki prawa handlowego i zarządzania nią.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 sierpnia w siedzibie OPWiK (ul. Karczewska 48 w Otwocku). Kandydaci wezmą następnie udział w rozmowach kwalifikacyjnych, podczas których będą oceniane ich predyspozycje, wiedza i kwalifikacje. Szczegółowe informacje o wymaganiach dostępne są na stronie bip.otwock.pl w zakładce „Rekrutacja”.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.