Ręce znów pełne roboty

Otwocka pracownia i sklep Margoni specjalizują się w naprawie i sprzedaży wyrobów kaletniczych. Robią to od niemal 65 lat i są najlepsi! Tu nie ma zadań niemożliwych.

Zniszczona ukochana torebka albo portfel? Urwana sprzączka od paska? Przetarta przegródka w aktówce? Rozdarta skórzana kurtka? Pęknięta walizka? Te i wiele innych uszkodzeń naprawimy w pracowni Margoni. Dla specjalistów z otwockiej pracowni to chleb powszedni. Tu bardzo pasuje hasło: „Rzeczy trudne robimy od ręki, na niemożliwe musisz poczekać”.

– Podczas ostatnich miesięcy i my odczuliśmy skutki pandemii. Nikt nie myślał o wyjazdach, a więc także o naprawianiu toreb czy walizek. Teraz wraca normalność, m.in. wraz z otwarciem rynku turystycznego. Pracownia znów działa pełną parą, zatem zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują pomocy kaletnika – mówi właściciel Marek Gągol. – W naszych magazynach czeka ogromna liczba kółek, klamerek, spinek, napów, sprzączek, rączek i całe mnóstwo elementów, które lubią się urywać lub niszczyć, a my wszyjemy je lub wkleimy – dodaje.


W Margoni nie boją się zleceń nietypowych. Naprawiali sakwy motocyklowe, szyli pasy do mieczy i pochwy na kopie dla oddziału husarii z grupy rekonstrukcyjnej. Jedną z ich specjalności jest też wszywanie suwaków, nie tylko w ubraniach, ale np. do namiotów, futerałów na instrumenty, pokrowców na broń czy worków od kosiarek. Podejmują się także naprawy walizek z tworzyw sztucznych. Pęknięcia są klejone na gorąco przy użyciu żywicy epoksydowej.

Oczywiście równolegle z serwisem działa sklep, stacjonarny i internetowy. W ofercie są: torebki damskie, teczki, portfele, rękawiczki, paski, walizki i torby podróżne, ale też parasole. Są tu ponad cztery tysiące produktów, również firm z górnej światowej półki, takich jak: Wittchen, Puccini, Samsonite, Pierre Cardin.

Otwock, ul. Andriollego 16/6
Zapraszamy w godz. 10-18
tel. 663 508 779 i 22 788 07 79
http://www.margoni-serwis.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.