Wystawa znakomitych fotografii Wojtka Drzyżdżyka

Wystawa znakomitych fotografii Wojtka Drzyżdżyka zostanie otwarta w najbliższy piątek, 4 września, w Teatrze „Jaracza”.

PRZEMEK SKOCZEK

Wojtek Drzyżdżyk – syn Edwarda i Marianny, rocznik 1963. Urodził się w Warszawie, ale trzy dni po narodzeniu przewieziony został do Otwocka, gdzie do dnia dzisiejszego z przyjemnością zamieszkuje. Z zawodu optyk okularowy. Z zamiłowania fotograf, turysta, sportowiec, świetny gawędziarz. Posiadacz karty rowerowej i wielokrotny zdobywca Meranu. Nie lubi upałów, woli północ niż południe. Lubi się zaszywać w górach, puszczach i innych ostępach.

– Tę nową wystawę można nazwać „W plenerze”, bo to bardzo pojemne określenie. W plenerze spotkać możemy mgłę, zwierzę, roślinę, motylka, człowieka albo nie spotkać nikogo a i tak jest ładnie – zapowiada fotograf. – Zdjęcia pochodzą z ostatnich czterech lat, były robione przede wszystkim w Bieszczadach, nad Biebrzą i tu, lokalnie.

Jak zawsze podczas wernisaży wystaw organizowanych pod szyldem Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Otwockiej, ważna częścią wieczoru będzie muzyka. Zagrają w duecie basista Mirek Wiśniewski i saksofonista Jarosław Zawadzki. To mistrzowie w swoim fachu, współpracujący z czołówką gwiazd polskiej sceny. Wśród nich są m.in.: Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Zbigniew Wodecki, Ryszard Rynkowski, Kuba Badach, Stan Borys, czy Kayah.

Teatr Miejski im. S. Jaracza, ul. Armii Krajowej 4, tel. 607 745 060, http://www.teatr.otwock.pl, piątek, 4.09, godz. 19, wstęp wolny.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.