Kobieta wypadła z samochodu

Do poważnego wypadku doszło na ul. Mazowieckiej w Malcanowie w gm. Wiązowna na wysokości szkoły podstawowej i przystanku autobusowego. Samochód ściął słup energetyczny, auto dachowało, a kierująca renaultem 23- letnia kobieta z niego wypadła. Na miejscu interweniowały służby i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

fot. OSP Malcanów

We wtorek, 25 sierpnia, około godz. 6 kobieta jechała renaultem z nadmierną prędkością ul. Mazowiecką w Malcanowie. Na wysokości szkoły podstawowej straciła panowanie nad samochodem. – 23-letnia kobieta kierująca osobowym renaultem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. Na wysokości szkoły auto nagle zjechało w prawo i uderzyło w słup –mówi asp. sztab. Anna Wasilewicz z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Renault uderzył w słup z taką siłą, że go złamał, a osobówka dachowała i zatrzymała się na boku kilka metrów od drogi.

Na miejscu wypadku interweniowały policja, karetka pogotowia i straż pożarna: JRG Otwock, OSP Malcanów i OSP Glinianka. Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, poważnie ranna i nieprzytomna kobieta leżała na ziemi kilka metrów od rozbitego auta i złamanego słupa. –Kobieta doznała poważnych urazów kończyn dolnych i klatki piersiowej – mówi asp. sztab. Anna Wasilewicz. Wezwano śmigłowiec medyczny. –Niedaleko miejsca zdarzenia zabezpieczyliśmy teren, na którym wylądował śmigłowiec LPR – dodaje kpt. Maciej Łodygowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku. Ranną kobietę przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Warszawie. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Na miejscu interweniowało również pogotowie energetyczne, które zabezpieczyło uszkodzony słup.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.