Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu w Michalinie

W najbliższy weekend lepiej omijać rondo im. ks. Jerzego Popiełuszki w Michalinie (skrzyżowanie ul. Piłsudskiego i ul. Granicznej). Z powodu remontu nawierzchni jezdni rondo będzie zamknięte dla ruchu od piątku, 11 września od godz. 20 do niedzieli, 13 września. Na ten czas wyznaczono objazd.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Remont obejmuje położenie nowej nakładki asfaltowej na rondzie oraz kilka metrów na dojazdach. Inwestorem jest powiat, koszt zadania to 60 tys. zł. Prace mają potrwać tylko przez weekend, aby jak najszybciej przywrócić ruch na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Granicznej w Michalinie oraz na przejeździe drogowym przez tory kolejowe. 

– Wszystkie prace są tak zaplanowane, żeby zacząć je w piątek wieczorem, a zakończyć najpóźniej w niedzielę – mówi w rozmowie z „Linią” Marcin Kasprzak, kierownik działu zarządzania drogami w Zarządzie Dróg Powiatowych. 

Na czas remontu rondo będzie zamknięte, dlatego został wyznaczony objazd ulicami: Piłsudskiego, Armii Krajowej, 3 Maja, Cichą i do Piłsudskiego. Kierowcy na ul. Cichej będą musieli uważać, bo są tam trzy progi zwalniające. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.