Pożar na terenie hali. Znaleziono spalone ciało robotnika

Dziś (16 września) po godz. 12 w budynku przy ul. Krasickiego w okolicy ul. Staffa w gm. Karczew wybuchł pożar. Na miejscu interweniowali policja, karetka pogotowia, straż pożarna i prokurator.

AGNIESZKA JASKULSKA

Pożar wybuchł w niewykończonym budynku produkcyjnym. W hali, gdzie składowano część materiałów budowlanych, ogień szybko się rozprzestrzeniał. – Około godz. 12.15 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze na terenie hali. Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej – mówi kpt. Maciej Łodygowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku. – Szybko opanowaliśmy pożar, ale podczas akcji ratunkowo-gaśniczej w jednym z pomieszczeń znaleziono spalone zwłoki człowieka – dodaje kpt. Łodygowski. 

Na miejscu pracują policja i prokurator. – W jednym z pomieszczeń znaleziono zwłoki mężczyzny – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Śledczy wyjaśniają okoliczności tego tragicznego pożaru. Wiele wskazuje na to, że ofiarą mógł być jeden z pracowników ekipy montażowej, która prowadziła tam prace. 

Więcej na ten temat w „Linii Otwockiej” w poniedziałek, 21 września. Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.