Eliza Kobza z Woli Karczewskiej awansowała do półfinału konkursu Miss Polonia

19-letnia Eliza znalazła się w gronie trzech najpiękniejszych finalistek konkursu Miss Polonia Województwa Mazowieckiego. Tak zdecydowali internauci w głosowaniu SMS-owym, ponieważ tegoroczny konkurs przebiega zupełnie inaczej i odbywa się online.

PRZEMEK SKOCZEK

Nasza reprezentantka uzyskała trzeci wynik (17,8 proc. głosów) oraz tytuł II wicemiss i tym samym zakwalifikowała się do półfinału. Na tym jednak nie koniec. Urodę Elizy docenili również sponsorzy i nastolatka otrzymała także tytuły Miss Galerii Kupiecka i Miss Malinail. Etap mazowiecki wygrała Klaudia Kowalczuk (32,8 proc.), a I wicemiss została Katarzyna Cichosz (29,7 proc.). Poza nimi w półfinale znalazły się jeszcze trzy inne uczestniczki etapu wojewódzkiego: Maria Pawłowska – wyróżniona jako Miss Pięknego Mazowsza, Natalia Tarasiuk – Miss Stylu, a także Julia Tomaszewska, która otrzymała tzw. dziką kartę.

Eliza jest młodszą siostrą Agnieszki Kobzy, która w 2010 roku, w pierwszej edycji konkursu, zdobyła koronę Miss Ziemi Otwockiej. Była też pierwszą wicemiss Mazowsza. Eliza miała wtedy osiem lat, jednak do dziś pamięta emocje towarzyszące dopingowaniu siostry. Teraz role się odwróciły. 19-latka interesuje się teatrem, projektuje ubrania i uwielbia jazdę na snowboardzie. W piątek stanie przed szansą na awans do finału Miss Polonia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.