Kultura Wschodu i technologia NASA

– Uważam, że jesteśmy elementem natury i to właśnie nią powinniśmy się inspirować, poszukując sposobów na zachowanie zdrowia i urody. Kuracja estetyczna to tylko ostatni szlif, który nadajemy twarzy – podkreśla Katarzyna Kozicka-Straszak, właścicielka józefowskiego gabinetu Pure Life z pokoleniowymi tradycjami, naturopata, certyfikowany terapeuta biorezonansu i biofeedbacu

Coraz częściej poszukujemy wsparcia w medycynie naturalnej. Odchodzimy od współczesnych rozwiązań na rzecz powrotu do natury. To bardzo dobry trend i warto podążać tą ścieżką. O zaletach medycyny holistycznej rozmawiamy z KATARZYNĄ KOZICKĄ-STRASZAK.

Czym jest medycyna holistyczna?

– Medycyna holistyczna to taka, która jest zgodna z poglądem mówiącym o tym, że człowiek jest układem całościowym, a nie zlepkiem wielu elementów. Zgodnie z tą filozofią należy leczyć cały organizm, a nie ograniczać się do określonej choroby lub jednego narządu. Niezbędna jest troska o ciało, umysł i ducha, które wzajemnie na siebie wpływają. To podejście wywodzące się z kultury Wschodu.

Kojarzy się z medytacją i kadzidełkami.

–To miłe skojarzenia. A medytacji zawsze warto spróbować. My z jednej strony sięgamy tylko po środki naturalne, z drugiej korzystamy z bardzo nowoczesnych, wręcz kosmicznych technologii. Korzystamy z biorezonansu i biofeedbacku. Mamy u siebie rewolucyjny system medyczny SCIO opracowany w NASA zmyślą o zapewnieniu opieki medycznej astronautom. To urządzenie jest jak najnowocześniejszy lekarz, jakiego możemy sobie wyobrazić. Korzysta z osiągnięć fizyki kwantowej. Dzięki niemu możemy zdiagnozować stan psychofizyczny pacjenta, tropimy traumy, bakterie, nawet toksyczne myśli. Badamy każdy organ, każdą tkankę, każdy patogen. Potem system proponuje program naprawczy i określa, ile powinna trwać terapia.

Brzmi jak science fiction!

–Science tak–bo to czysta nauka–ale nie fikcja. To działa naprawdę. Mieliśmy pacjentów z fatalną morfologią, u których w ciągu dwóch dni poprawiliśmy parametry krwi. Wybudzaliśmy też ludzi ze śpiączki. Dzięki tej metodzie można osiągnąć naprawdę bardzo dużo. SCIO oferuje dwa i pół tysiąca różnych terapii. Systemma oczywiście certyfikat medyczny.

Z jakimi dolegliwościami można się do Państwa zgłosić?

– Ze wszystkimi możliwymi. Od przewlekłego bólu, w dowolnym miejscu ciała, związanego na przykład z dolegliwościami powypadkowymi, reumatycznymi czy zwyrodnieniowymi, po stres czy kłopoty ze snem. Często są to dolegliwości trudne do zdiagnozowania. My wykonujemy najnowocześniejsze badania diagnostyczne i prowadzimy terapie oparte na osiągnięciach medycyny XXI wieku. Co więcej, dzięki diagnostyce SCIO można działać prewencyjnie, a także zawczasu zapobiec różnym dolegliwościom i chorobom cywilizacyjnym oraz sprawdzić parametry organizmu. Tam, gdzie medycyna konwencjonalna się nie sprawdza, wkraczamy my. W naszej ofercie są również zabiegi kosmetyczne, diagnostyka skóry, doradzamy też w kwestii diety i suplementów, pomagamy poprawić pracę układu odpornościowego.

Rozmawiał Filip Zen

www.purelife.waw.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.