Przede wszystkim fachowość

Hurtownia instalacyjno-sanitarna, sklep motoryzacyjny, usługi asenizacyjne i wysokościowe, serwis urządzeń ogrodowych – to kolejne gałęzie działalności WSH „Fala”. Czas przedstawić je nieco bliżej

Doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstwa to jeden z najważniejszych atutów WSH „Fala”. Spółdzielnia powstała w 1946 roku, a zatem w przyszłym roku będzie świętować 75. urodziny. Jej dewizą jest fachowość, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności – a tych jest sporo. Opisywaliśmy już dom handlowy „Fala” w centrum Falenicy, supermarket budowlany Mrówka czy dwie stacje paliw sieci Circle K.

Instalujemy

Od ponad 70 lat spółdzielnia działa na rynku instalacyjno-sanitarnym i hydraulicznym. To imponujące doświadczenie. Przy ul. Ochoczej, w sąsiedztwie marketu Mrówka, znajduje się prowadzona przez „Falę” hurtownia specjalistyczna, oferująca produkty renomowanych firm, przede wszystkim krajowych. Znajdziemy tam wszystko: od rur wodociągowych i kanalizacyjnych, poprzez baterie i ceramikę łazienkową, po kotły grzewcze.

– Nasi klienci to przede wszystkim właściciele sklepów z artykułami instalacyjno-sanitarnymi i wykonawcy usług. To ludzie, którzy znają temat i z reguły dobrze wiedzą, czego oczekują. Jednak oferta wciąż się zmienia, pojawiają się nowe rozwiązania i produkty. Dlatego dbamy o szkolenie naszych pracowników, którzy są profesjonalnymi doradcami klientów. Zawsze podpowiedzą, jakie rozwiązanie najlepiej zastosować – podkreśla kierownik marketingu WSH „Fala” Michał J. Nejfeld. – Współpracujemy też z fachowcami i wykonawcami usług, których możemy z czystym sumieniem polecić. Specjaliści są dziś na wagę złota.

Warto dodać, że spółdzielnia ma też dwa sklepy z asortymentem instalacyjno-sanitarnym, hydraulicznym i grzewczym: jeden znajduje się w Warszawie przy ul. Kobielskiej 13, drugi w Rembertowie przy ul. Cyrulików 69.

Budujemy

Kolejny ważny punkt działalności WSH „Fala” to salon z asortymentem łazienkowym i skład budowlany przy ul. Lucerny 3/11, który ma powierzchnię ponad 600 metrów, a jego oferta jest bardzo bogata.

– Dostępny jest pełen zakres towarów do wykończenia łazienek, kupimy tu także materiały budowlane. Oferujemy również pomoc przy rozwiązywaniu wielu problemów podczas projektowania i wykonywania domowych inwestycji. Nasi pracownicy przechodzą na bieżąco szkolenia i wiedzą, jakie produkty i materiały zastosować we współczesnym budownictwie i wnętrzarstwie – podkreśla Michał J. Nejfeld. I dodaje: – Bardzo praktycznym i cenionym przez klientów rozwiązaniem jest możliwość wykonania wizualizacji łazienek. Nie zawsze potrafimy wyobrazić sobie efekt naszych prac, na przykład to, jak będą wyglądały kafelki na ścianie. Dzięki wizualizacjom łatwiej podjąć decyzję. Oczywiście organizujemy też transport, i to ekspresowy. Gdy trzeba, dostarczamy materiały do klienta nawet w dniu dokonania zakupu.

Naprawiamy

Trzecią gałęzią jest motoryzacja. W Falenicy, przy ul. Patriotów 71/73, działa baza usług motoryzacyjnych i transportu. Znajdują się tam świetnie wyposażony sklep i warsztat samochodowy, w którym naprawiane są auta osobowe i dostawcze każdej marki do trzech i pół tony. Jego pracownicy wykonują także prace w ramach serwisu gwarancyjnego. Na miejscu działa również myjnia i wulkanizacja, można też zlecić wykonanie usługi wymiany szyb samochodowych, a także montaż instalacji LPG. „Fala” oferuje nawet usługi asenizacyjne i wysokościowe – dysponuje ośmiometrowym podnośnikiem z koszem.

– W tym samym miejscu działa świetny serwis urządzeń ogrodowych firm Nac oraz Briggs & Stratton. Jesteśmy ich autoryzowanymi przedstawicielami. Wiem, że obecna pora roku, zwłaszcza zbliżająca się zima, nie kojarzy się z pracami ogrodowymi. To jednak idealny moment, by pomyśleć np. o serwisie, przeglądzie i naprawie kosiarki, podkaszarki czy nożyc do żywopłotów. Teraz nie ma tłoku, można to załatwić sprawnie i mieć sprzęt gotowy na wiosnę, gdy prace ogrodowe ruszą pełną parą – przekonuje Michał J. Nejfeld.

Warszawska Spółdzielnia Handlowa „Fala”

Warszawa-Falenica, ul. Bystrzycka 55,
Zapraszamy od poniedziałku
do soboty w godz. 7.00–20.00

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.