Zboczeniec trafił za kratki

20-letni Franciszek K. z Józefowa, który od ponad dwóch lat namawiał do seksu dziewczynki w wieku od 10 do 13 lat, do niedawna był na wolności, choć Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza skazał go prawomocnym wyrokiem za kilkukrotne wykorzystanie seksualne osoby poniżej 15. roku życia. Podejrzany mężczyzna usłyszał nowe zarzuty i trafił już do aresztu tymczasowego, gdzie poczeka na proces

AGNIESZKA JASKULSKA

O bulwersującej sprawie „Linia” napisała pierwsza pod koniec września. Rodzice poszkodowanych dziewczynek byli przerażeni tym, że Franciszek K. przebywał na wolności, mimo że wcześniej był skazany prawomocnym wyrokiem sądowym. – Był widywany w okolicach szkół, parków, boisk szkolnych, gdzie szukał kolejnych ofiar. To się w głowie nie mieści, żeby zboczeniec chodził na wolności, narażając inne dzieci – mówią rodzice poszkodowanych dziewczynek.

Po tym, gdy „Linia Otwocka” nagłośniła sprawę, śledczy wnikliwiej przyjrzeli się sprawie. Niedawno Prokuratura Rejonowa w Otwocku skierowała do otwockiego sądu akt oskarżenia przeciwko Franciszkowi K. – We wrześniu miał rozpocząć się proces, który dotyczy molestowania seksualnego mojej 12-letniej córki – mówi pan Marek, ojciec poszkodowanej dziewczynki. Proces jeszcze się nie zaczął, ale w sprawie pojawiły się nowe okoliczności i kolejni świadkowie, więc Franciszek K. trafił za kratki.

– W związku z aktem oskarżenia otwockiej prokuratury i nowymi okolicznościami, które pojawiły się w sprawie Franciszka K., mężczyzna usłyszał kolejne zarzuty o popełnienie kolejnego czynu, który jest zagrożony surową karą do 12 lat pozbawienia wolności – mówi Katarzyna Skrzeczkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. I dodaje, że w związku z zagrożeniem surową karą i dużym prawdopodbieństwem, że mężczyzna może próbować wpływać na świadków i mataczyć, prokuratura złożyła wniosek o areszt tymczasowy dla podejrzanego. Franciszek K. trafił do aresztu na trzy miesiące, ale niewykluczone, że wniosek o areszt zostanie przedłużony.

„Linia” pisała o sprawie: www.linia.com.pl/2020/10/20/ zboczeniec-nadal-na-wolnosci/

6 komentarzy do “Zboczeniec trafił za kratki

 • 16 listopada 2020 o 13:40
  Permalink

  No właśnie 1. Polityka gender 2. Pobłażliwe sądy. 3. Ogólne przyzwolenie. Róbcie więcej marszów , parad , wtedy na pewno będzie takich mniej (ironia)

  Odpowiedz
  • 23 listopada 2020 o 14:00
   Permalink

   Ty chyba, nie przepraszam ty na pewno nie wiesz co oznacza gender. Za dużo TVPIS

   Odpowiedz
 • 16 listopada 2020 o 22:17
  Permalink

  Podobne zachowania zostały opisane w podręcznikach psychiatrii i kodeksie karnym znacznie wcześniej niż urodził się opisany w artykule podejrzany, nie widzę więc sugerowanego związku.

  Odpowiedz
  • 17 listopada 2020 o 19:49
   Permalink

   Propagowanie dewjacji jako normalnosci zmienia powoli nasze wartosci. Teraz jeszcze sex z nieletnia osoba jest karalny….ale to tez moze sie zmienic

   Odpowiedz
 • 17 listopada 2020 o 15:10
  Permalink

  może jak mu zjadą dupsko w celi to się uspokoi

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.