Cudowne właściwości wodoru

Badania naukowe dowodzą, że woda nasycona wodorem zapobiega powstawaniu wielu chorób przewlekłych, między innymi miażdżycy, parkinsona czy nowotworów. To również idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swój wygląd, kondycję i dobre samopoczucie

Gabinet Pure Life w Józefowie specjalizuje się w medycynie holistycznej. Zgodnie z jej założeniami człowiek jest układem całościowym, a nie zlepkiem wielu elementów. Filozofia wywodząca się z Dalekiego Wschodu głosi, że niezbędna jest troska o ciało, umysł i ducha, które wzajemnie na siebie wpływają.

Kuracje prowadzone w Pure Life bazują wyłącznie na środkach naturalnych. Jednym z nich jest wodór, którego zbawienny wpływ na nasze zdrowie jest znany już od XIX wieku. Prekursorami w stosowaniu terapii wodorowych są Korea, Japonia i Chiny.

– Istnieją setki badań, które potwierdzają zdrowotne działanie wodoru cząsteczkowego. Wynika z nich, że jest on istotnym fizjologicznym czynnikiem regulacyjnym, który wywiera wpływ na komórki i organy. Świetnie radzi sobie z chorobami cywilizacyjnymi i chronicznymi. Działa między innymi przeciwzapalnie, ma właściwości przeciwutleniające, usuwa toksyny i przyczynia się do zachowania równowagi w organizmie – wylicza zalety wynikające ze stosowania wodoru właścicielka gabinetu Katarzyna Kozicka. I dodaje: – Wpływa on również na poprawę metabolizmu tłuszczu i glukozy, a więc pomaga w walce z otyłością i cholesterolem oraz usuwa wolne rodniki z komórek ciała, co spowalnia procesy starzenia.

Wodór można stosować na różne sposoby, np. jako inhalacje. Wdychanie molekularnego wodoru jest jedną z najskuteczniejszych metod na uzyskanie korzyści zdrowotnych. Wodór może być także wchłaniany przez skórę. Służą do tego specjalne generatory mgiełki wodorowej, dzięki którym gaz wnika pod powierzchnię skóry, redukując wolne rodniki, nawilżając, działając kojąco i antybakteryjnie.

– Wykonujemy różne zabiegi z wykorzystaniem wodoru. Dysponujemy pierwszym na świecie sprzętem służącym do oczyszczania wodorowego. Jest nim Hydroimpact – urządzenie, które zostało opracowane przez renomowaną firmę SkinRex z Korei Południowej. W czasie krótszym niż 10 minut przez pory skóry przepływa około dwóch litrów wody wysoko nasyconej atomami wodoru – wyjaśnia Katarzyna Kozicka. – Zabieg jest bezpieczny, bezinwazyjny i bezbolesny. Nie powoduje podrażnień i może być stosowany w przypadku każdego typu skóry, w tym naczyniowej, atopowej, a także szczególnie wrażliwej.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.