Czas na prezenty

To duże szczęście wiedzieć, co kupić swoim bliskim. Niejednokrotnie jednak dopadają nas wątpliwości. Czy to się jej/jemu spodoba? Czy będzie pasowało? Nie mamy gotowych odpowiedzi na wszystkie pytania, ale postaramy się coś podpowiedzieć, zainspirować i… ostrzec

PRZEMEK SKOCZEK

Są podarunki sprawdzające się właściwie zawsze i wszędzie. Są to m.in.: książki (o ile obdarowywany je czyta), bielizna, biżuteria, kosmetyki. Oczywiście wszystko dopasowane do gustów i oczekiwań. To pewniaki, jednak swego rodzaju sztampa, która zadowoli, lecz raczej nie zaskoczy. Jeśli chcemy wykazać się oryginalnością, musimy poszukać, ale efekt ŁAŁ jest tego wart. Dziś na rynku mamy mnóstwo ciekawych, zabawnych gadżetów. Praktycznych i kompletnie nieprzydatnych, które mają przede wszystkim bawić. Klapki w kształcie surowej ryby, stalowe mrówki do nadziewania przekąsek, świąteczne lampki na brodę – to tylko pierwsze z brzegu przykłady.

Reklama

W czasach, gdy większość dnia spędzamy za biurkiem, z nieodłącznym telefonem przy uchu, pożądanym prezentem bywa jakaś przygoda. Coś, co da nam kopa, podniesie poziom adrenaliny. To m.in. lot w tunelu aerodynamicznym, ostra jazda off-roadowa, wypad na quady, paintball, lot paralotnią, skok na bungee albo ze spadochronu. Co ciekawe, na taki adrenalinowy zastrzyk decydują się coraz częściej także kobiety. Jak chcemy emocji, ale całkowicie bezpiecznych, możemy zdecydować się na pakiet przygód w symulatorze 9D.

Popularne są również masaże i zabiegi relaksacyjne, ciekawe warsztaty, np. kulinarne, czy degustacje. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia. Jeśli jej brakuje albo boimy się ryzykować przy dokonywaniu wyboru, sprawdzoną metodą są vouchery: na zakupy, usługi, warsztaty. To obdarowany dokona ostatecznego wyboru i mamy pewność, że będzie z niego zadowolony. A to w prezentach jest przecież najważniejsze. 

Przesądy

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że istnieje lista prezentów obciążonych przesądami. Ich wręczenie może wręcz grozić jakimś nieszczęściem. Oto ich lista:

  1. Buty (obdarowana osoba odejdzie),
  2. Zegarek (odmierza czas do rozstania),
  3. Perły („Dając perły, dajesz łzy”),
  4. Zwierzątko (długo nie pożyje),
  5. Krzyżyk (stawiamy na obdarowanym krzyżyk),
  6. Nóż (przecięcie dobrych relacji),
  7. Portfel (sprowadza biedę, ale tylko pusty),
  8. Świeczka (wypala znajomość).

Od nas tylko zależy, czy w nie uwierzymy. Dowodów na ich zasadność i bezsens jest prawdopodobnie równie dużo. Bo przecież na dwoje babka wróżyła.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.