Grott Orkiestra kolęduje w Polsacie

W pięknych wnętrzach sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu odbędzie się koncert kolęd Polsatu. Można go oglądać w wigilijne popołudnie, a wśród wielu gwiazd znajdą się muzycy z Otwocka

PRZEMEK SKOCZEK

Mariańskie Porzecze w gminie Wilga, tuż za granicami powiatu otwockiego, słynie z przepięknego drewnianego kościoła z XVIII wieku. Jego bogate, zachwycające wnętrze zdobią przepiękne malowidła ścienne projektu o. Jana Niezabitowskiego, miejscowego malarza.

W tej scenerii został nagrany koncert kolęd, w którym wystąpili: Sanah, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Enej, Igor Herbut, Sebastian Karpiel-Bułecka, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Zazula, Eleni, Arka Noego, Hanna Banaszak, Stanisława Celińska, Andrzej Lampert i Katarzyna Mosek. Usłyszymy takie kolędy jak: „Oj, maluśki, maluśki”, „Triumfy Króla Niebieskiego”, „Mizerna, cicha”, „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Lulajże, Jezuniu”. O oprawę muzyczną zadba Grott Orkiestra pod kierownictwem Michała Grotta. To rodzinna, wielopokoleniowa grupa muzyczna z Otwocka stworzona przez oboistkę Kamę Grott-Tomaszek i jej brata, basistę, kompozytora i aranżera Michała Grotta. Początek koncertu o godz. 16.45 na antenie Polsatu. 

2 komentarze do “Grott Orkiestra kolęduje w Polsacie

 • 30 maja 2021 o 02:04
  Permalink

  Pozdrowienia z USA,Tadek Lasek,mam nadzieje ze ta wiadomosc tez dotrze do Arka Grott,kiedys troche gralismy razem, i czy to jego rodzina gra w tej orkiestra?? Pozdrowienia dla Wszystkich.

  Odpowiedz
  • 18 lutego 2022 o 15:55
   Permalink

   Tak , grają moje dzieci i wnuki .serdecznie pozdrawiamy z Otwocka Arek z rodzinką

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.