Miejsce na twoją metamorfozę

Pandemia, przejście wielu osób na pracę zdalną, siedzący tryb życia i brak ruchu. Tak wygląda w ostatnim roku nasze społeczeństwo. Stwarza to warunki do nadmiernego tycia. Rozmawiam z Małgorzatą Bielecką, właścicielką Studia Figura Otwock.

Skąd pomysł na rozpoczęcie tego biznesu w tak trudnych czasach?

–Odkąd urodziłam trzecie dziecko, zmagam się z dodatkowymi kilogramami. Korzystałam z pomocy dziewczyn z filii w Górze Kalwarii i zainspirowało mnie to do otworzenia własnego profesjonalnego studia modelowania sylwetki. Uważam, że nawet w takich momentach jak ten motywacja ludzi do zmiany na lepsze i dbania o siebie ma sens. Brakowało mi takiego miejsca w Otwocku. Łączę teraz przyjemne z pożytecznym.

Dobrze powiedziane. Twierdzi pani, że studio jest profesjonalne. Co to oznacza?

– Mamy wykwalifikowany zespół, zarówno magistra kosmetologii jak i dietetyki. W naszej ofercie są stacje fitness i wellness, ale zajmujemy się również kosmetologią estetyczną. Podchodzimy do każdej klientki indywidualnie. Przed rozpoczęciem treningów zawsze zapraszamy na konsultację. Co ważne, do końca stycznia jest ona darmowa. Robimy wywiad zdrowotny i zbieramy informacje na temat aktywności fizycznej czy dotychczasowego sposobu odżywiania.

Czyli jest to długi proces? Kiedy można rozpocząć ćwiczenia?

–Niekoniecznie długi, chociaż zdarza się, że kierujemy też na dodatkowe badania lekarskie, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegów, suplementów i określić niedobory witamin, jeżeli klientka decyduje się u nas na dietę. Większość konsultacji kończy się od razu ułożeniem planu treningowego. Oczywiście dopasowanego do możliwości klientki i jej określonego celu. Zachęcamy również panie do wykonania zdjęcia przed rozpoczęciem odchudzania (by móc śledzić później efekty) i voila, ruszamy z metamorfozą!

Słyszałam, że również pani będzie się jednej poddawać! Czy to prawda?

– Tak, rozpoczynam kolejną walkę o wymarzoną sylwetkę. Zdaję sobie sprawę, że szybki tryb życia nie pomaga w utrzymaniu wymarzonej wagi, a stres, który ostatnio opanował nas wszystkich, źle wpływa na podjadanie – myślę, że nie tylko u mnie. Tworzymy teraz silną grupę kobiet i wierzę, że uda się nam osiągnąć zamierzoną wagę!

Nam? Stworzyła pani grupę wsparcia?

 –(Śmiech) Nie, nie, uruchomiliśmy konkurs na naszym profilu na Facebooku – poszukujemy 10 chętnych kobiet, które, tak jak ja, chcą zmienić swój rozmiar i samopoczucie. Wystarczy do 16 stycznia przyjść na konsultację. Wyłonimy te panie, które obiektywnie będą potrzebowały więcej wsparcia do zmniejszenia swoich obwodów, i otrzymają one 20% zniżki na czas trwania WIELKIEGO TRENINGU. Najlepsze rezultaty nagrodzimy – czym? Póki co jest to niespodzianka.

Czy będzie można monitorować pani postępy?

– Oczywiście, wierzę, że moja przemiana będzie motywacją dla innych – jeżeli bardzo się chce, to można! Działamy prężnie w social mediach – oprócz efektów odchudzania prowadzimy np. live’y z zabiegów, zamieszczamy porady, a ostatnio zorganizowałyśmy akcję charytatywną dla Zuzi z Otwocka Małego. Do 20 stycznia pojedyncze wejście na Roll Shaper kosztuje 20 zł – ta kwota od razu ląduje w puszce z datkami!

Roll Shaper? Nazwy państwa urządzeń nie są chyba najłatwiejsze do zapamiętania?

– Są specjalistyczne. W tym wypadku mówimy o urządzeniu fitness wpływającym dobrze na przepływ limfy w organizmie czy redukcję cellulitu tzw. ROLLKI. Jest to najpopularniejsze urządzenie w koncepcie Studia Figura. Niech nazewnictwo pani nie odstraszy – tłumaczymy, do czego służą stacje treningowe i jak poprawnie z nich korzystać.

Super. Jak należy się do państwa zapisać?

– Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez messenger, ale również stacjonarnie w godzinach otwarcia od 9 do 21 (w soboty do 14). Wspomnę też, że nie ma u nas limitu wiekowego. Zapraszamy kobiety w każdym wieku, które chcą stać się lepszą (o)SOBĄ!

Dziękuję bardzo za poświęcony czas, mam nadzieję, że uda się pani osiągnąć zamierzony cel, a Studio będzie działać prężnie.

– Taką wszyscy mamy nadzieję. Dziękuję również i jeszcze raz zachęcam wszystkie panie do odwiedzenia Studia Figura Otwock. Może to miejsce właśnie na twoją metamorfozę?

materiał płatny

One thought on “Miejsce na twoją metamorfozę

  • 15 stycznia 2021 o 17:47
    Permalink

    Chętnie skorzystam, w końcu gdzieś trzeba zgubić swoje nadprogramowe kilogramy! 😉

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.