W odmładzaniu trzeba szukać balansu…

Jakie zabiegi odmładzające cieszą się największym zainteresowaniem, czy słusznie i o jakich zabiegach warto wiedzieć, jeśli chcemy się odmłodzić, ale nie chcemy uzyskać efektu przerysowania – eksperci SkinTech Clinic.

Odmładzanie i cała medycyna anti-aging (czyli zapobiegająca procesom starzenia się organizmu) przeżywa od ostatniego dziesięciolecia prawdziwy rozkwit. Badania nieustannie wykazują nowe składniki mineralne, które odżywiają komórki naszego ciała po to by zachować życiową witalność. Rynek technologii do medycyny estetycznej jest wręcz przepełniony ofertami na szybkie i efektowne odmłodzenie skóry. Laikowi trudno jest pojąć czym się różnią poszczególne zabiegi, zazwyczaj patrzymy na efekt jaki chcemy uzyskać – bo zadziałało u koleżanki, albo przeczytaliśmy, że to podobno będzie super, w kolejnym kroku porównujemy ceny. I tu jest haczyk.

Cena cenie nierówna

Podobnie jak często pokutuje przekonanie, że droższe to znaczy lepsze, tak samo często- tańsze dla wielu osób znaczy, że będzie tak samo dobre. Niestety w przypadku zabiegów odmładzających obie te zasady mogą nie znaleźć zastosowania. Z jakiego powodu? Bo przede wszystkim od ceny ważniejszy jest dobrze wyszkolony personel, a także odpowiedni dobór zabiegów do Pacjenta. Każda skóra wymaga indywidualnego podejścia i nie na każdą zadziała to samo – bez względu na cenę zabiegu. Koniecznie jednak należy sprawdzać, a zwłaszcza jeśli widzimy niepokojąco niską cenę – jaką technologią będzie wykonywany zabieg, czy ma ona odpowiednie certyfikaty i najważniejsze – jaka ilość zabiegów będzie skuteczna. Bo w finalnym rozrachunku może się okazać, że wybór powszechnie docenianej technologii/zabiegu w wyższej cenie, pozwoli też uzyskać szybciej oczekiwane efekty – bo np. ma większą moc.

Zabiegi „pewniaki”

Oczywiście są zabiegi, które zyskują miano „uniwersalnych” bo świetnie działają na większość problemów. W SkinTech Clinic do takich zabiegów z pewnością zaliczamy laserowe odmładzanie skóry laserem frakcyjnym Emerge, a także termolifitng NIR Alma Beauty Rejuve, który doskonale ujędrnia wiotką skórę. Połączenie tych technologii może pomóc w poprawie owalu twarzy, redukcji tzw. chomików (opadające policzki), likwidacji zmarszczek i przebudowie skóry. U większości osób obie te technologie zadziałają odpowiednio, jednak tylko konsultacja pozwoli finalnie zakwalifikować skórę do zabiegu. Aby zabieg był skuteczny, obok indywidualnych predyspozycji skóry, ważny jest dobór parametrów zabiegowych. Zabieg, obok skuteczności, ma być także bezpieczny.

Bez efektu maski

Zabiegi, które pobudzają naturalne procesy regeneracji skóry, stanowią główny obszar zainteresowania SkinTech Clinic. Nasi Pacjenci nie muszą obawiać się nienaturalnego wyglądu, nagłych zmian do których trudno się przyzwyczaić, czy efektu maski – braku mimiki. Zabiegi laserowe, które proponujemy, a także inne, w tym pielęgnacyjne, nie zmieniają rysów twarzy. One w stopniowych procesach regeneracyjnych powodują, że skóra nabiera blasku, jędrności, poprawia się jej koloryt i wygładzają zmarszczki. Do zabiegów bardziej inwazyjnych, które również posiadamy w ofercie, należą toksyna botulinowa czy wypełnienie kwasem hialuronowym, jednak lekarz wykonujący te zabiegi w SkinTech Clinic wie jak sprawić, aby efekty były jak najbardziej naturalne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: SKINTECHCLINIC.PL LUB ZADZWOŃ: 737 488 244

materiał płatny

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.