Bądź numerem 1

Organizatorzy zawodów M Liga przedstawili harmonogram tegorocznych imprez. Kalendarz jest bardzo bogaty. Tak jak w poprzednim sezonie, będą zawody zarówno dla kolarzy, jak i biegaczy przełajowych. Już teraz można nabyć pakiety startowe i przy okazji wspomóc zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

MARCIN SULIGA

Długo skrywana tajemnica wreszcie ujrzała światło dzienne. Organizatorzy zawodów M Liga opublikowali plan tegorocznych imprez. Tak jak w poprzednim sezonie, postawiono na zawody rowerowe i biegowe. Wiosną, latem i jesienią M Liga pojawi się aż 12 razy. Dziewięć razy w formie maratonów i trzy razy jako zawody XC oraz Cross Run.

Większość imprez zostanie rozegrana tradycyjnie na leśnych trasach powiatu otwockiego, ale będą wyjątki. M Liga na moment zagości również w Mińsku Mazowieckim, a także – co jest nowością – w Łodzi.

Zapisy na pierwsze zawody wkrótce ruszą, ale dla osób nieco mniej cierpliwych organizatorzy przygotowali dwa zestawy pakietów startowych na cały sezon. Zgodnie z tradycją kolarze, a także biegacze mogą na portalu Allegro wylicytować pierwsze numery startowe na cały tegoroczny sezon. Aukcja pakietu na cykl kolarski kończy się w poniedziałek, 1 lutego, natomiast koniec licytacji pakietu dla biegaczy zaplanowano na środę, 3 lutego. Zebrane pieniądze w całości zasilą konto 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Tegoroczny sezon zawodów organizowanych przez M Ligę rozpocznie się już za niespełna trzy tygodnie, 21 lutego, a zainauguruje go impreza biegowa pod hasłem „Wygraj z depresją”. – To ma być nie tylko sportowa rywalizacja, lecz przede wszystkim impreza z przekazem. Uważamy, że depresja jest chorobą jak każda inna i nie należy się jej wstydzić. Wręcz przeciwnie – trzeba z nią walczyć. Ten problem może dotknąć każdego z nas i na to chcemy zwrócić uwagę – mówi przedstawiciel M Ligi Maciej Mycielski. Bieg, który zostanie rozegrany na 10-kilometrowej pętli w Otwocku, będzie wspierany przez Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii.

LINKI DO AUKCJI:

https://allegro.pl/oferta/pakiet-m-liga-cross-run-z-unikatowym-numerem-10155033748?utm_source=notification&utm_medium=addItem&utm_campaign=2a0eff48-74fc-46bd-9482-1913c7c334f1&utm_content=offer-link&fbclid=IwAR2hdF4W8MRvcqQ1vMNEE1-XbGi3mfxVoTYH3w8YD4V73KcHzXhpUjBg_eU

https://allegro.pl/oferta/pakiet-startowy-m-liga-z-unikatowym-numerem-10146435996?fbclid=IwAR035kZ6CmlXK11aKzsF788qvs7bz3fJ_96hP8DE5rmPhvoMNOvYineDIpo

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.