Pobił partnerkę i groził jej córce

Kobieta doznała licznych obrażeń i wymagała pomocy medycznej. Agresywny 28-letni mężczyzna, który pobił swoją partnerkę, został już zatrzymany przez policję. Świadkiem tej sytuacji była córka kobiety. Damski bokser usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia, spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu i gróźb karalnych wobec partnerki i jej córki. Prokurator na wniosek śledczych zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór i zobowiązał go do stawiania się w otwockiej komendzie dwa razy w tygodniu

MATEUSZ JAKUBIEC

Kilka dni temu 28-latek zadzwonił w nocy do swojej partnerki i nalegał na spotkanie. Kobieta prawdopodobnie się go obawiała. Pojechała jednak we wskazane miejsce swoim samochodem. Towarzyszyła jej córka. Rozmowa szybko przerodziła się w awanturę. Sfrustrowany 28-latek okazał się damskim bokserem. – W pewnym momencie mężczyzna stał się agresywny. Bił i kopał kobietę po całym ciele, w wyniku czego poszkodowana doznała licznych obrażeń – mówi sierż. sztab. Paulina Harabin, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. 28-latek nie szczędził też gorzkich słów córce partnerki. – Mężczyzna groził śmiercią nie tylko kobiecie, lecz także jej córce – podkreśla sierż. sztab. Paulina Harabin. I dodaje, że agresywny 28-latek zniszczył samochód pokrzywdzonej kobiety – wybił pięściami szybę i uszkodził karoserię.

Damskim bokserem zajęli się kryminalni, którzy szybko ustalili, gdzie mężczyzna przebywa. Otwoccy funkcjonariusze skontaktowali się z policją w Zielonce. 28-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Mężczyzna usłyszał łącznie trzy zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia, spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu oraz gróźb karalnych. Prokurator rejonowy w Otwocku na wniosek śledczych zastosował wobec 28-latka policyjny dozór i zobowiązał go do stawiennictwa w otwockiej komendzie dwa razy w tygodniu – informuje sierż. sztab. Paulina Harabin. I dodaje, że mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia.

2 komentarze do “Pobił partnerkę i groził jej córce

 • 10 marca 2021 o 22:20
  Permalink

  Damskim bokserom kara odsiadki, skoro matka nie nauczyła to może kryminał nauczy szacunku do kobiet

  Odpowiedz
 • 11 marca 2021 o 10:08
  Permalink

  W kryminale naucza jedynie szacunku do matki
  I zemsty za odsiadkę… Pozdrawiam.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.