Otwock: Tragiczny wypadek na ul. Reymonta. Dwie osoby zginęły, jedna została ranna

Dziś (piątek, 19 marca) około godziny 2.40 na ul. Reymonta, na wysokości wjazdu do Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy, doszło do tragicznego wypadku. Osoba kierująca audi A3 z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem. Na łuku auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Samochód stanął w płomieniach.

– Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. Jedna, w stanie ciężkim, została zabrana do szpitala w Warszawie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – informuje sierż. sztab. Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policja i prokuratura.

Więcej na ten temat w „Linii Otwockiej” w poniedziałek, 22 marca

ART

fot. Artur Kubajek

20 thoughts on “Otwock: Tragiczny wypadek na ul. Reymonta. Dwie osoby zginęły, jedna została ranna

  • 19 marca 2021 o 18:16
    Permalink

    Prędkość zabija i ludzie bez wyobraźni za kierownicą

    Odpowiedz
        • 19 marca 2021 o 20:01
          Permalink

          Zapewne tak, ale nie tylko ten co kierował. Ci co z nim jechali również zaakceptowali taką jazdę wsiadając z nim do samochodu. Zrobili sobie rajd po mieście więc i tak dobrze że drzewo a nie kogoś innego.

          Odpowiedz
        • 20 marca 2021 o 21:15
          Permalink

          Śmieciu anonimowy!! Jak masz odwagę to napisz to pogadamy sobie w realu…

          Odpowiedz
      • 24 marca 2021 o 15:49
        Permalink

        Sprawiasz ogromny ból. Nie wiesz kim byli Ci ludzie, nie wiesz o nich nic. Nie życzy się nikomu źle. Dlatego też nie życzę Ci, abyś kiedyś obudził się i dowiedział, że ktoś kogo kochałeś, ktoś bliski, nie żyje. Ja tak miałam. To byli dobrzy ludzie. Mieli plany i marzenia na przyszłość, a tobie szkoda drzewa?!

        Odpowiedz
  • 20 marca 2021 o 07:51
    Permalink

    Jesteście banda kretynów, zkładać te kagańce na mordę i zamknąć pyski !!!!!!!!!!!! Z sąd możecie wiedzieć co się stało że oczerniacie pośmiertnie kogoś ? Każdy jeden mądry za klawiaturą w tym zasranym internecie ,mózg już wam wypalił ten internet !!!!!

    Odpowiedz
    • 21 marca 2021 o 21:46
      Permalink

      Wiem, że w internecie jest się anonimowym, ale błagam. Te komentarze czytają też bliscy i znajomi tych osób. Chodziłam do klasy z dziewczyną, która przeżyła wypadek i serce mi się kraja, kiedy widzę jak mało wrażliwości i empatii potrafią mieć niektórzy ludzie. „Szkoda drzewa”? Serio? Pomyślcie dwa razy zanim napiszecie coś co może złamać drugiej osobie serce. Tym bardziej, że nikt z nas nie wie jeszcze co się dokładnie wydarzyło.

      Jeśli czyta to ktoś kto znał kogoś z tej trójki. Bardzo mi przykro, naprawdę. Nie wyobrażam sobie bólu jaki musicie przeżywać i nie ma słów, które byłyby w stanie was pocieszyć. Będę się modlić o tą sytuację, żeby Bóg dał wam siłę przebrnąć przez ten straszny czas 😟🙏

      Odpowiedz
      • 22 marca 2021 o 12:20
        Permalink

        Nie czytają, gdyby czytali to na pewno widzieliby wpisy pod opisem wypadku seniorek na pasach w styczniu,
        Albo o małżeństwie w Karczewie w lutym, albo w lipcu w Kołbieli. Albo o rowerzyście w Pogorzeli i wcześniej w Józefowie.
        A to są tylko wypadki śmiertelne.

        Nie wierzę, że nikt nie widział co ta młodzież wyprawia. Dlaczego nikt wtedy nie zaaragował. Nie mogli pomyśleć dwa razy PRZED tą tragedią? A teraz może w końcu przeczytają i wyciągną wnioski i przekażą tę wiedzę dalej, dzięki czemu może nie będzie kolejnej tragedii. Czego wszystkim życzę.

        Empatii to również trochę dla mieszkańców tego miasta, Wszyscy chcą tutaj zyć. Nie może być biernej akceptacji dla piratów na drogach, bo to nie zabawa. Wolę złamać serce drugiej osobie niż kolejne życie.

        I te wpisy na szczęście nie są tak anonimowe jak to się wydaje. Ubliżanie i tzw mowa nienawiści, jak np tego @KrisstoP powyżej jest dosyć łatwo ścigana. Aczkolwiek powinien tym się zająć moderator.

        Odpowiedz
  • 20 marca 2021 o 10:18
    Permalink

    Ciśniecie po zmarłym człowieku tak jak by nikt z was nigdy czegoś szalonego i wbrew zasadą nie zrobił. Typowe polaczki cebulaczki…

    Odpowiedz
    • 21 marca 2021 o 17:04
      Permalink

      @C3ZAR
      Z głową wszystko w porządku?

      Samochód to jak pistolet. Kto z was czegoś szalonego z bronią nie zrobił, nie postrzelał sobie do przechodniów? No cebulaczki?

      To ten sam kaliber. Ktoś kto tego nie ogarnia nie powinien siadać za kółkiem.
      A po drzewie i stanie samochodu widać że 50/h to gość nie jechał.

      Mam nadzieję że w końcu doczekamy się z 10 fotoradarów w mieście i społeczeństwa które przewiduje konsekwencje swoich działań. Ale do tego jest potrzebny całkowity brak przyzwolenia dla bandytów za kółkiem. Czyli widzisz bandytę: filmujesz, zgłaszasz, Poświecisz pół godziny a może uratujesz komuś życie. Od nas wszystkich zależy czy następnym razem na miejscu tego drzewa nie będzie np czyjeś dziecko.

      Odpowiedz
    • 22 marca 2021 o 21:08
      Permalink

      Jestem osobą której zginęła w tym wypadku przyjaciółka nie mogę się z tym pogodzić

      Odpowiedz
  • 22 marca 2021 o 21:09
    Permalink

    Jestem osobą której zginęła w tym wypadku przyjaciółka nie mogę się z tym pogodzić [*]

    Odpowiedz
    • 23 marca 2021 o 12:43
      Permalink

      Witam. Mogę się skontaktować jakoś? Bardzo zależy mi na informacjach na temat tego wypadku. Pozdrawiam serdecznie

      Odpowiedz
  • 24 marca 2021 o 15:57
    Permalink

    bardzo przykre to jest, straszna śmierć @NalezySie tylko współczucie

    Odpowiedz
  • 29 marca 2021 o 13:10
    Permalink

    Wczoraj widziałem to miejsce . Jeżeli jechali od Narutowicza to nie zdążyliby się nawet rozpędzić. To już nic nie zmieni w tym przypadku ale mam taki apel do innych . Szanowni otwoczczanie i przyjezdni delikatniej z tym gazem to nie jest tor rajdowy gdzie też przecież zdarzają się wypadki.

    Odpowiedz