Sławomir kręcił w Otwocku

Dziś, w piątek, 19 marca, w dniu 38. urodzin Sławomira odbyła się premiera jego piosenki „Będę z nią”. Popularny showman teledysk do niej nagrywał m.in. w Otwocku i Józefowie

PRZEMEK SKOCZEK

Utwór pochodzi z najnowszej płyty „The Best Of”, która mimo przekornego tytułu zawiera 15 premierowych utworów. W nagraniu „Będę z nią” wziął udział wybitny akordeonista Marcin Wyrostek, którego solo przenosi nas w słoneczne klimaty rodem z „Lambady”. Na ekranie, obok wykonawcy i jego żony Kajry, można zobaczyć m.in. tancerzy dobrze znanych z programu „Taniec z gwiazdami”.

– To mój najbardziej zmysłowy klip, uważam go też za najpiękniejszy. Opowiada o mojej żonie. Przenoszę się do czasów, kiedy się w niej zakochałem i postanowiłem, że z nią będę. Był taki świt, kiedy zobaczyłem Kajrę pływającą nago w jeziorze. Ta scena pojawia się w naszym teledysku – opowiada Sławomir w wywiadzie udzielonym nam z okazji premiery. Dzieli się też ciekawostkami ze swojej pracy i kariery, robiąc to z typowym dla siebie humorem. Cała rozmowa już w poniedziałkowym numerze „Linii Otwockiej”.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.