Wielkanocne targowisko dla Teosia

Święta zbliżają się wielkimi krokami i choć przez pandemię koronawirusa będą zupełnie inne niż zwykle, w poniedziałek, 29 marca warto odwiedzić małe stoisko pięcioletniego Teosia Górskiego na gminnym targowisku w Wiązownie. Mama chłopca będzie sprzedawać m.in. różne własnoręcznie robione zabawki i ozdoby wielkanocne

AGNIESZKA JASKULSKA

Akcja „Targowisko Wielkanocne dla Teosia” będzie trwała trzy dni – od poniedziałku do środy (29-31 marca). – Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc naszemu synkowi i jednocześnie kupić np. ładny stroik wielkanocny – mówi Emilia Górska, mama ciężko chorego Teodora. – Nasze małe stoisko będzie na was czekać na gminnym targowisku w Wiązownie, gdzie można kupić własnoręcznie robione zabawki, takie jak szydełkowe TeoMisie lub inne uszyte maskotki, a także różne upominki, książki czy dekoracje świąteczne – zachęca pani Emilia.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany dotyczące zorganizowania wielu różnych akcji wspierających leczenie Teosia, dlatego część działań przeniesiono do internetu. Warto zajrzeć na Facebooka, gdzie odbywają się licytacje oryginalnych, często własnoręcznie wykonanych rzeczy, m.in. maskotek, stroików obrazów (Facebook: Targowisko dla Teosia – step by step – krok za krokiem). – Dochód ze sprzedaży pomoże naszemu synkowi w walce o lepszą sprawność i zdrowie – tłumaczą rodzice chorego chłopca, Emilia i Przemysław Górscy z Woli Duckiej.

Teodor to najmłodsze dziecko państwa Górskich. Urodził się z wieloma wadami stawów i niskorosłością – to jedyny w Polsce chłopiec, który choruje na dysplazję chrzęstną (zespół Desbuquois). „Linia” pisze o nim od kilku lat, m.in. o zbiórkach charytatywnych, dzięki którym chłopiec przeszedł pomyślnie dwie kosztowne operacje w USA. – Teodora czeka jeszcze długa, żmudna rehabilitacja i dalsze kosztowne leczenie – podkreśla mama chorego chłopca.

Pomagajmy!

KIEDY: od poniedziałku do środy (29-31 marca) w godz. 9-14

GDZIE: gminne targowisko przy ul. Lubelskiej w Wiązownie (między ul. Leśną a ul. Kościelną)

Teoś nadal potrzebuje pomocy

Wystarczy wpłacić darowiznę na konto: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994, w tytule wpisując: „28184 Górski Teodor darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.