Zbieramy na rehabilitację Zuzi

W najbliższą sobotę, 24 kwietnia na targowisku miejskim w Otwocku odbędzie się kiermasz, z którego całkowity dochód wesprze siedmioletnią Zuzię Huberską

PRZEMEK SKOCZEK

Zuzia od półtora roku walczy z guzem mózgu i skutkami choroby. Ten czas to dziewięć operacji, chemioterapia, ponad pięć miesięcy w śpiączce. Najgorszy koszmar minął, ale to, co Zuzia przeszła, zostawiło ślad. Teraz dziewczynka na nowo uczy się chodzić, mówić, jeść. Lekarze dają jej szanse na powrót do pełnej sprawności, tylko pod warunkiem że rozpocznie długą i kosztowną rehabilitację, na którą rodzice nie mają już pieniędzy. Ponad rok temu rodzina Huberskich całkowicie zmieniła swoje życie, podporządkowując je walce o zdrowie Zuzi. Rodzice sprzedali dom, kupili mieszkanie w Otwocku Małym, żeby móc codziennie dojeżdżać do Warszawy na rehabilitację. Koszt tych zabiegów przekracza 8 tys. zł miesięcznie. Potrzebują wsparcia, a każdy z nas może zwiększyć szanse Zuzi na powrót do sprawności.

Sobotni kiermasz organizują sąsiedzi, przyjaciele i znajomi – ludzie dobrej woli i o wielkich sercach. Przygotowane będą m.in. stoiska z rękodziełem, książkami, loteria fantowa z wieloma atrakcjami, w tym bonami od różnych firm. Nie zabraknie również przysmaków na słodko i na słono. Każdy, kto zechce wesprzeć akcję, jeszcze może to zrobić, kontaktując się z organizatorkami: Moniką Włodarczyk (tel. 790 024 365) lub Martyną Lasecką (tel. 513 350 265). Kiermasz będzie trwał w godz. od 8 do 14.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.