W maju zarejestrujesz samochód!

Po blisko miesiącu oczekiwania Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Otwocku opracował zasady, na jakich będzie można umówić się na spotkanie z urzędnikami. Zapisy mają ruszyć jeszcze w kwietniu!

Niedawno na stronach internetowych powiatu ukazała się informacja, że 1 maja ruszy rejestracja pojazdów. Zapisy będą się odbywać telefonicznie (z dwutygodniowym wyprzedzeniem) i przez internet (z miesięcznym wyprzedzeniem). Czy to oznacza, że dzwoniąc np. 4 maja, zapiszemy się dopiero na 18 maja? Wyjaśnia to dyrektor wydziału Agnieszka Bąk.

– Podczas zapisów interesant będzie mógł wybrać dogodny termin, w którym pojawi się w urzędzie. Oznacza to, że im szybciej się z nami skontaktuje, tym większy będzie miał wybór dostępnych terminów – tłumaczy dyrektor Bąk.

Dokładny link, za pośrednictwem którego będzie można zapisać się na rejestrację auta, podobnie jak numer telefonu, podajemy poniżej. Zapisy ruszają 30 kwietnia w godzinach popołudniowych.

Sen

Internetowe zapisy na rejestrację pojazdu będą odbywać się za pośrednictwem systemu
dostępnego na stronie https://bezkolejki.eu/spotwock.

Będzie można umówić się na następujące terminy:

  •  poniedziałek od godz. 8.10 do 14.40;
  •  wtorek, środa, czwartek od godz. 8.10 do 13.40;
  •  piątek od godz. 8.10 do 12.40.

Osoby, które wolą umówić się telefonicznie, mogą to zrobić, dzwoniąc pod numer 22 778 13 31. Dostępne będą następujące terminy:

  •  poniedziałek od godz. 15.00 do 16.40;
  •  wtorek, środa, czwartek od godz. 14.00 do 15.40; 
  •  piątek od godz. 13.00 do 14.40.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.