Drogowa pułapka na Kołłątaja

Niemiła niespodzianka czekała dziś (czwartek, 6 maja) wszystkich kierowców jadących ul. Kołłątaja w stronę Warszawy. Zaraz za światłami na skrzyżowaniu ulic Kołłątaja i Mickiewicza w jezdni są dwie ogromne wyrwy. Jak twierdzą mieszkańcy, to efekt naprawiania nawierzchni przez pracowników Zarządu Dróg Powiatowych. Kierowcy, jadąc tamtędy, uważajcie na siebie!

Dziury były tak duże, że kierowcy musieli zwalniać niemal do zera, by nie uszkodzić zawieszenia samochodu. Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że to efekt robót prowadzonych dzień wcześniej przez pracowników Zarządu Dróg Powiatowych. – Najpierw wycinali część uszkodzonej jezdni, a potem zalewali asfaltem. Niektóre naprawy udało się im wykonać przed deszczem, ale resztę robili wtedy, kiedy najbardziej padało. Efekt jest taki, że zanim jeszcze zdążyli odjechać, większość tego asfaltu wypłukało i teraz leży tu, na chodniku – mówi jeden z mieszkańców Świdra.

– Dziury w jezdni nie są w żaden sposób oznaczone. Dziś jadąc tą drogą, omal nie straciłam koła. Samochód za mną prawie zjechał na przeciwległy pas ruchu, próbując ominąć ubytki w jezdni. Rozumiem, że drogowcy z jakiegoś powodu musieli przerwać prace, ale powinni oznaczyć obszar, w którym występują utrudnienia – mówi jedna z naszych Czytelniczek, która wracała do Józefowa z Otwocka.

Próbowaliśmy skontaktować się w tej sprawie z kierownictwem ZDP, jednak biuro było czynne do godz. 15, a uruchomiony kilkanaście miesięcy temu numer interwencyjny nie odpowiadał. 

MS

One thought on “Drogowa pułapka na Kołłątaja

  • 7 maja 2021 o 09:05
    Permalink

    Zalewają dziury „smołą z kamieniami” i zaraz będzie to samo. Dziadostwo jak oni to robią. Widziałem to samo w latach 80

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.