Zasłużony triumf siatkarzy Boru [GALERIA]

Wielkie święto w gminie Celestynów. W trzecim, decydującym meczu fazy playoff siatkarze Boru Regut po świetnym meczu pokonali Huragan Wołomin i wywalczyli upragniony awans do trzeciej ligi

MARCIN SULIGA

Siatkarze Boru po raz drugi w rywalizacji z Huraganem Wołomin wykorzystali atut własnej hali i odnieśli wyjątkowo cenne zwycięstwo. Tym razem podopieczni trenera Roberta Bątruka wygrali, nie tracąc nawet seta (3:0), jednak walka w poszczególnych partiach była bardzo zacięta. 

– Mimo kontuzji podstawowego atakującego zespół z Wołomina wysoko zawiesił poprzeczkę. Musieliśmy się napracować, żeby zatrzymać rywali – mówił po meczu jeden z bohaterów spotkania Sebastian Wojtasiak. – Siatkówka jest takim sportem, że kto popełni mniej błędów, ten wygrywa. Staraliśmy się popełnić ich jak najmniej i to my cieszymy się z ostatecznej wygranej – dodał gracz Boru.

– Na rozmowy o przyszłości przyjdzie odpowiedni czas. Teraz nie zastanawiamy się nad tym, co będzie potem, zamierzamy trochę poświętować ten sukces – dodaje szkoleniowiec przyszłorocznego beniaminka trzeciej ligi.

Relacja ze spotkania, a także rozmowa z Sebastianem Wojtasiakiem ukaże się w poniedziałkowym numerze „Linii Otwockiej”. 

MS

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.