Z nożem na sprzedawcę!

To zaskakujące, co niektóre kobiety noszą w torebce! 36-letnia mieszkanka Otwocka, która wraz z partnerem poszła na zakupy do jednej z Żabek na terenie miasta, nie zamierzała zapłacić za napoje i energetyki. Kiedy właściciel sklepu wybiegł za złodziejami, kobieta wyjęła z torebki nóż i zagroziła mężczyźnie, że zrobi mu krzywdę…

MATEUSZ JAKUBIEC

Kilka dni temu około godz. 18 do jednej z Żabek weszła 36-letnia kobieta ze swoim partnerem. Kręcili się między półkami, ale wzięli tylko kilka napojów i po chwili wyszli ze sklepu. – Kobieta schowała do swojej torebki dwie puszki napoju. Właściciel sklepu wybiegł za klientami, którzy nie zapłacili za towar, i domagał się uregulowania rachunku lub zwrotu napojów. Agresywna kobieta wyjęła z torebki nóż i zaczęła grozić mężczyźnie, że zrobi mu krzywdę. Po chwili 36-latka i jej partner wsiedli do samochodu i odjechali – relacjonuje sierż. sztab. Paulina Harabin, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Sprawą zajęli się policjanci, którzy przejrzeli monitoring i rozpoznali poszukiwane osoby. Funkcjonariusze ustalili, gdzie mieszkają. – Na jednej z posesji przed budynkiem policjanci zauważyli zaparkowany samochód, który został zarejestrowany przez monitoring sklepu, gdzie dokonano kradzieży. Po kilku minutach na miejscu pojawiły się dodatkowe radiowozy – mówi rzecznik prasowa otwockiej komendy. W budynku stróże prawa zastali 40-latka, który oświadczył, że nie wie, gdzie obecnie jest jego partnerka. – Po sprawdzeniu danych w policyjnej bazie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości – podkreśla sierż. sztab. Harabin. – W tym samym czasie druga policyjna załoga zauważyła w pobliżu posesji kobietę, która na widok mundurowych uciekła do budynku gospodarczego. Tam 36-letnia mieszkanka Otwocka została zatrzymana przez stróżów prawa – dodaje sierż. sztab. Harabin.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym przedstawić 36-latce zarzut dotyczący kradzieży rozbójniczej, za co grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

One thought on “Z nożem na sprzedawcę!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.