Muzyka i tańce jak za dawnych lat

W dawnych czasach w remizie nigdy nie było cicho. W sobotę, 12 czerwca w budynku OSP Józefów jak za dawnych lat będzie można pobawić się i potańczyć przy muzyce na żywo. Wszystko podczas imprezy „Fajfy w remizie”, która połączy kilka pokoleń: dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów!

W sobotę, 12 czerwca w remizie strażackiej przy ul. Polnej 1o odbędzie się nie tylko impreza muzyczno-taneczna. Będzie tam również wiele atrakcji dla najmłodszych, ponieważ „Fajfy w Remizie” są połączone z Dniem Otwartej Strażnicy OSP w Józefowie. – Mamy zaszczyt zaprosić  wszystkich na reaktywację kultowej imprezy, która lata temu łączyła pokolenia mieszkańców Józefowa! – zachęcają druhowie z OSP Józefów Podczas tego wydarzenia ochotnicy chcą zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i różne zagrożenia, które pojawiają się w codziennym życiu zarówno w domu, jak i w najbliższym otoczeniu.

– Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda siedziba OSP Józefów od środka, nauczyć się podstaw pierwszej pomocy, dowiedzieć się, jak zadbać o bezpieczeństwo gospodarstwa domowego, przekonać się, jakie skutki może mieć gaszenie gorącego tłuszczu wodą, a także dobrze zjeść i dobrze się bawić przy muzyce na żywo, koniecznie musicie zarezerwować sobotnie popołudnie – podkreślają strażacy z OSP.

Od południa do godz. 17 na najmłodszych będzie czekać wiele atrakcji, m.in. spektakularny pokaz gaszenia płonącego tłuszczu, a także pokaz sprzętu ratowniczego. Tego dnia będzie można uczestniczyć w warsztatach dotyczących zabezpieczenia przeciwpożarowego w gospodarstwach domowych, a kierowcy mogą otrzymać tzw kartę ratowniczą (zaznacza się na niej najważniejsze z punktu widzenia ratowników elementy samochodu, m.in. miejsca wzmocnień karoserii zamontowania poduszek powietrznych, napinaczy pasów czy akumulatorów).

Po godz. 17 rozpocznie się druga część imprezy. Na żywo wystąpi Otwocka Orkiestra Dęta (godz. 17.30), potem zespół muzyczny DESorientacja (godz. 19), natomiast wieczorem (godz. 20.30) będzie można pobawić się przy energetycznej muzyce zespołu Shut The Monkey.

AJ

 Fajfy w remizie

 kiedy: sobota, 12 czerwca w godz. 12-22

 Gdzie: OSP Józefów przy ul. Polnej 1 w Józefowie

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.