Eleni zaśpiewa dla Natalii

W piątek, 25 czerwca Eleni wystąpi na koncercie dedykowanym pięcioletniej Natalce Chomczyk z Lipowa w gminie Wiązowna, która cierpi na zespół Aperta. Całkowity dochód z koncertu będzie przeznaczony na leczenie i operacje dziewczynki

PRZEMEK SKOCZEK

Coroczne koncerty charytatywne w gminie Wiązowna odbywają się od pięciu lat i są częścią większej  akcji mającej wspomóc chore dzieci z terenu gminy. W tym roku pomoc kierowana jest do Natalki Chomczyk, która cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Zespół Aperta występuje raz na milion urodzeń i obejmuje wiele wad wrodzonych, m.in. zrośnięcie szwów czaszkowych, palców u rąk i stóp, rozszczep podniebienia. Natalka miała już kilka operacji, ale wiele jeszcze przed nią.

W piątek, 25 czerwca w sali bankietowej „Raj” w Dziechcińcu wystąpi Eleni, artystka greckiego pochodzenia, zawsze pełna ciepła i optymizmu, na scenie i w życiu (mimo osobistej tragedii). Debiutowała w 1975 roku i wciąż jest aktywna, zawsze gotowa pomagać. Nieprzypadkowo została odznaczona Orderem Uśmiechu. W programie jest także show kabaretu Na chwilę, tworzonego przez wiązowskich samorządowców i aktywistów, z wójtem Januszem Budnym na czele.

Cegiełki w cenie 100 zł są już dostępne w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie oraz w Bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna. Rezerwacji można tam dokonywać telefonicznie oraz mailowo. Z powodu pandemii jest możliwość zamówienia cegiełki z dowozem do domu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.