Uwaga! Utrudnienia w ruchu!

Gmina Wiązowna informuje, że w związku z organizacją Półmaratonu Wiązowskiego w niedzielę, 4 lipca w samej Wiązownie oraz na trasie biegu wystąpią utrudnienia komunikacyjne

Trasa biegu prowadzi przez Wiązownę (ul. Kościelna, ul. Pęclińska i ul. Projektowana), Żanęcin (ul. Spokojna i ul. Rajska), Dziechciniec (ul. Majowa), Malcanów (ul. Mazowiecka), Lipowo (ul. Armii Krajowej) do centrum Glinianki (ul. Napoleońska) i z powrotem przez Lipowo, Malcanów, Dziechciniec (ul. Dworska), Pęclin (ul. Krótka i ul. Zamkowa) do Wiązowny (ul. Pęclińska).

W godz. od 6.30 do 15 w niedzielę, 4 lipca będą zamknięte dojazdy do trasy biegu na całej długości. Na skrzyżowaniach zostaną ustawione posterunki policji, a na bocznych drogach dojazdowych patrole ochotniczych straży pożarnych i żandarmerii wojskowej. W czasie trwania imprezy będzie też zamknięty odcinek ul. Kościelnej w Wiązownie od restauracji „Mazowsze” do ul. Pęclińskiej. Dojazd do kościoła w Wiązownie będzie możliwy od ul. Duchnowskiej i ul. Kąckiej.

W tym czasie zmieni się także rozkład jazdy autobusu linii 720. Aktualny rozkład będzie dostępny na stronie http://www.wtp.waw.pl. Organizatorzy proszą, by ograniczyć poruszanie się pojazdami po trasie półmaratonu. Jeśli jednak musimy tamtędy przejechać, należy stosować się do poleceń służb: policji, żandarmerii wojskowej i straży pożarnej. Gmina Wiązowna zachęca do kibicowania uczestnikom półmaratonu. Przy okazji biegu odbędzie się kiermasz dla Natalki Chomczyk, bohaterki „Świątecznej Radości Pomagania”. Będą też zabawy i animacje dla dzieci oraz wielkoformatowe gry: kółko i krzyżyk, klasy, bierki, puzzle, klocki oraz dmuchaniec.

BM

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.