Strach się bawić

Znajdujący się przy ul. Różanej w Karczewie plac zabaw dla dzieci jest estetyczny, ma nowoczesne wyposażenie i ciekawe zabawki. Nasz Czytelnik zwraca jednak uwagę, że od kilku tygodni trwa tam remont ławek, przez co na terenie placu zabaw jest niebezpiecznie

BARBARA MICHAŁOWSKA

Kilkanaście ławek, które są usytuowane na placu zabaw, przechodzi remont. Do kilku z nich brakuje desek. Inne mają tylko pojedyncze deski. – To jest robota na pół dnia, a ciągnie się to bardzo długo – denerwuje się nasz Czytelnik. Ponadto w miejscach, gdzie do ławek zamontowano deski, wystają kilkucentymetrowe śruby, co może być niebezpieczne dla bawiących się tu dzieci. O wyjaśnienie zaistniałej sytuacji poprosiliśmy zastępcę burmistrza Karczewa Karola Chróścika. Jak informuje, remont ławek przy ul. Różanej to element modernizacji tych obiektów małej architektury prowadzonej w kilku miejscach w gminie. Deski zdemontowano z ławek i zabrano je do renowacji.

Karol Chróścik zapewnia, że w tym tygodniu deski powinny wrócić na swoje miejsce. Zaznacza jednak, że jeśli zajdzie taka potrzeba, zdemontowane i oddane do odświeżenia będą kolejne deski.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.