Huczny jubileusz z gwiazdami

Już w najbliższą niedzielę, 5 września na obiektach sportowo-rekreacyjnych przy ul. Dolnej 19 w Józefowie odbędzie się piknik połączony z obchodami 70-lecia istnienia MLKS Józefovia. Klub znad Świdra zapewni w tym roku wiele atrakcji, w programie są m.in.: turniej, mecz pokazowy, zabawy dla dzieci, mała gastronomia i wiele innych. Impreza rozpocznie się już o godz. 10, a oficjalne otwarcie obchodów zaplanowano w samo południe.

 

źródło: jozefovia.pl

Na jubileuszowych uroczystościach nie może oczywiście zabraknąć sportowych emocji. W meczu pokazowym zaprezentują się byli reprezentanci Polski – Tomasz Hajto, Artur Wichniarek, Maciej Żurawski, a także gwiazdy ekranu –  Maciej Musiał czy Antoni Królikowski.

Z okazji zaszczytnego jubileuszu klub planuje również wystawę. Znajdzie się na niej mnóstwo archiwalnych zdjęć, które pozwolą przybliżyć historię józefowskiego sportu. To nie wszystkie niespodzianki, które przygotowano dla odwiedzających nadświdrzański obiekt. Więcej szczegółowych informacji na stronie http://www.jozefovia.pl. „Linia Otwocka” jest patronem medialnym imprezy.

MS

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.