Drugi Lidl się buduje

Budowa nowego Lidla na działce u zbiegu ul. Rzemieślniczej i ul. Górnej w Otwocku przebiega ekspresowo. Biuro prasowe sieci informuje, że otwarcie sklepu nastąpi w pierwszej połowie 2022 roku

Prace budowlane na terenie, na którym powstaje drugi w Otwocku sklep sieci Lidl, czyli na rogu ulic Górnej i Rzemieślniczej, idą pełną parą. Roboty rozpoczęły się przed wakacjami, a konstrukcja budynku już stoi. – Powierzchnia sali sprzedaży sklepu będzie wynosiła 1132 m kw. Przy obiekcie przewidziano 34 miejsca postojowe, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych i dwa rodzinne – informuje Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego sieci Lidl.

Wejście do sklepu ma się znajdować od ul. Górnej, natomiast witryny i widoczne wnętrze obiektu zostaną wyeksponowane od ul. Rzemieślniczej. Od tej strony inwestor planuje też m.in. zagospodarowanie terenu, posadzenie zieleni, poprawienie stanu ciągów komunikacyjnych. Na razie nie ma jeszcze konkretnej daty otwarcia sklepu, ale na pewno nastąpi to w pierwszej połowie 2022 roku.

SW

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.