Policja poszukuje motocyklisty. W akcji uczestniczy śmigłowiec, drony i pies tropiący

Służby mundurowe od kilku godzin poszukują mężczyzny. W szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej na terenie m.in. gm. Karczew uczestniczy wielu policjantów i strażaków z jednostek z powiatu otwockiego, a także policyjny śmigłowiec black hawk oraz psy tropiące i policyjne drony

fot. policja.pl

Dziś, w środę, 15 września przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące zaginionego mężczyzny, ale na razie nikt nie zdradza szczegółów. – Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o godz. 11.20 z terenu gm. Karczew. Zgłoszenie dotyczyło zaginionego 38-letniego mężczyzny, który prawdopodobnie porusza się motocyklem marki yamaha – podkreśla w rozmowie z “Linią” sierż. sztab. Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. I dodaje, że dotychczas mężczyzny nie udało się odnaleźć. – 38-latka poszukują nie tylko policjanci i strażacy z jednostek z powiatu otwockiego, ale do akcji dołączył także policyjny śmigłowiec black hawk, a także policyjne drony i psy tropiące – dodaje sierż. sztab. Rafał Markiewicz. 

Znamy już Finał policyjnych poszukiwań mężczyzny z udziałem śmigłowca, drona i psa tropiącego

MJ

Więcej na ten temat w “Linii Otwockiej” w poniedziałek, 20 września. 

One thought on “Policja poszukuje motocyklisty. W akcji uczestniczy śmigłowiec, drony i pies tropiący

  • 17 września 2021 o 09:42
    Permalink

    Chłop sam przyszedł do domu,nikt go nie znalazł . ani drony ani helikopter ani nie policja. Znalazł się sam. Na stronie kpp otwock piszą ze uratowali czlowieka. Myślę ze rodzina go uratowała. Żenujący tekst redakcjo ,jak w super expresie tylko brakuje jeszcze slowa zwyrodnialec.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.