Hit OLSP: Powrót do przeszłości

Już w najbliższą sobotę, 25 września odbędzie się wyjątkowe spotkania. Po kilku latach na boisko wybiegną dwie drużyny bardzo ważne dla historii Otwockiej Ligi Szóstek Piłkarskich

To będzie niezwykłe wydarzenie piłkarskie. Po kilku latach przerwy na boisku przy Technikum Nukleonicznym w Otwocku na boisko znów wybiegną drużyny, które tworzyły historię Otwockiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Wielokrotni mistrzowie i zdobywcy Pucharu OLSP, zespół Bolków, zmierzą się z wciąż grającą w lidze ekipą Michotni. Spotkania tych zespołów były przed laty ligowymi klasykami i często decydowały o mistrzostwie. W obu drużynach nie brakowało zawodników, którzy do tej pory są uważani za legendy ligi, m.in. Bolesław Żołek, Piotr Dziadczak, Krzysztof Kwas czy Andrzej Hyjek. – Nasze mecze były piłkarskimi świętami. Spotkanie przedmeczowe, pomeczowe i sam mecz to była prawdziwa radość, dlatego chcemy to powtórzyć w tym wyjątkowym spotkaniu – mówią gracze Bolków.

Benefisowy mecz zostanie rozegrany w sobotę, 25 września o godz. 16 na boisku przy „Nukleoniku” w Otwocku. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydenta Miasta Otwocka i „Linia Otwocka”.

MS

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.