Brutalnie zabiła psa swojej matki, nad którą również się znęcała

41-letnia Małgorzata K. ze szczególnym okrucieństwem zabiła psa swojej matki. Okazało się, że kobieta od wielu miesięcy znęcała się także nad matką. Sąd Rejonowy w Otwocku przychylił się do wniosku prokuratury o tymczasowy areszt dla 41-latki

AGNIESZKA JASKULSKA 

Jak informuje Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga, do brutalnego zdarzenia doszło w sobotę, 18 września po południu na jednej z posesji w Józefowie. 41-letnia Małgorzata K. mieszkała z rodzicami od niedawna (wcześniej przebywała za granicą). Kobieta nie radziła sobie z życiem w kraju i od dłuższego czasu znęcała się nad matką. W sobotę po południu sfrustrowana Małgorzata K. wyładowała agresję na piesku rasy szpic miniaturowy. Kobieta okrutnie pastwiła się nad nim: pobiła psa, dusiła go, a potem tak długo uderzała nim o wannę, aż zwierzę nie dawało oznak życia.

Małgorzata K. została zatrzymana we wtorek, 21 września. – Kobiecie został przedstawiony zarzut zabicia ze szczególnym okrucieństwem psa rasy szpic miniaturowy, który należał do matki podejrzanej. Małgorzata K. działała w sposób drastyczny. Ponadto prokurator przedstawił podejrzanej trzy inne zarzuty dotyczące znęcania się nad matką, kradzieży z włamaniem do samochodu rodziców oraz kradzieży innych przedmiotów na szkodę rodziców podejrzanej – mówi w rozmowie z “Linią” zastępca rzecznika Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prokurator Remigiusz Krynke. I dodaje, że 41-latka ukradła m.in. kosiarkę i elektronarzędzia. – Kobieta nie przyznała się do zarzucanych jej czynów. Złożyła wyjaśnienia sprzeczne z zebranymi w sprawie dowodami – podkreśla prokurator Krynke. 

Otwocka prokuratura złożyła do Sądu Rejonowego w Otwocku wniosek o aresztowanie Małgorzaty K. Mieszkanka Józefowa trafiła do aresztu na trzy miesiące. Za to, co zrobiła, grozi jej do 10 lat więzienia. 

Więcej na ten temat w “Linii Otwockiej” w poniedziałek, 4 października.

One thought on “Brutalnie zabiła psa swojej matki, nad którą również się znęcała

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.