OLSP: TS Batory pokonany!

Dotychczasowy lider i jedyny jak dotąd zespół z kompletem zwycięstw w pierwszej lidze TS Batory doznał pierwszej w tym sezonie porażki

MARCIN SULIGA

Ekipa Michała Grzegorzewskiego do przerwy prowadziła z PoGodzinach 2:1 i byli o krok od piątego z rzędu zwycięstwa. Po zmianie stron do siatki trafiali już jednak wyłącznie zawodnicy beniaminka. Do remisu – po rykoszecie – doprowadził Jakub Piotrzkowicz, a bramkę na wagę trzech punktów z rzutu karnego zdobył Adrian Hagno. – Nie jesteśmy tak mocni jak FBI, którzy potrafili wygrać praktycznie wszystkie mecze w sezonie i wiedzieliśmy, że moment porażki musiał dla nas w końcu nadejść. Niestety padło na mecz z Po Godzinach, które solidnie wzmocniło się przed sezonem, mają wielu zawodników grający na dużych boiskach nawet na poziomie czwartej ligi i to niestety w kluczowych momentach tego meczu było widać – przyznał po końcowym gwizdku gracz TS Batory, Krzysztof Pijanowski. – W drugiej połowie wykorzystali to, że mieliśmy dziś dość mocno okrojony skład i praktycznie nas zabiegali. Do tego dołożyli dwie bramki, w tym jedną z dość kontrowersyjnego rzutu karnego i było po sprawie – dodaje Pijanowski.

Z poważnych opresji musieli również wychodzić zawodnicy Just 6, którzy przegrywali z Avanti już 2:0. Po zmianie stron zespół do walki poderwał jednak zdobywca trzech bramek Maciej Piłat i to w dużej mierze dzięki niemu Just 6 wygrało ostatecznie 4:2.