Uchwycić klubowego ducha: konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

Do udziału w konkursie plastycznym z okazji 60-lecia Klubu Motocyklowego Zryw Otwock zaprasza Klub Batory Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży z terenu powiatu otwockiego. Ma charakter indywidualny i jest organizowany w czterech kategoriach: klasy 1-2, klasy 3-4, klasy 5-6, klasy 7-8. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej związanej z jubileuszową tematyką. Co taka praca może zawierać? Kartkę urodzinową, plakat promujący Klub Zryw, projekt motocykla przyszłości, szczególne wydarzenia związane z Klubem Zryw – wybór organizator pozostawia uczestnikom. Każdy z nich może przekazać tylko jedną pracę, która powinna być wykonana w dowolnej technice plastycznej w formacie A3 (razem z ewentualnym passe-partout).

    Prace należy dostarczyć do siedziby organizatora (Klub Batory OSM, Otwock, ul. Batorego 34, tel. 22 779 50 97) do piątku, 15 października do godz. 19. Ogłoszenie wyników nastąpi we wtorek, 19 października. W każdej kategorii zostaną przyznane nagrody rzeczowe za trzy pierwsze miejsca.

pdsOne thought on “Uchwycić klubowego ducha: konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

  • 9 października 2021 o 08:58
    Permalink

    A co wspólnego (poza nazwą) ma obecny klub Zryw ze Zrywem, który powstał 60 lat temu? Nie ma to jak przypisać sobie cudzą historię.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.