Ze szlifierką na nissana

Policjanci zatrzymali wandala, który pociął szlifierką karoserię samochodu marki Nissan zaparkowanego na chodniku przy jednej z ulic w Otwocku. Właściciel auta oszacował straty na 3 tys. zł. Za zniszczenie nissana mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia

W niedzielę do otwockiej komendy przyszedł mężczyzna, który zgłosił, że ktoś zniszczył jego samochód. – Pokrzywdzony właściciel nissana tłumaczył, że zna wandala tylko z widzenia – tłumaczy mł. asp. Paulina Harabin, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji  Otwocku. – Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że zaparkował auto na chodniku przy jednej z ulic w Otwocku. 42-letni sprawca przy użyciu szlifierki zniszczył karoserię nissana. Straty oszacowano na 3 tys. zł – dodaje mł. asp. Paulina Harabin. 

Policjanci szybko wytropili wandala, który mógł mieć związek ze zdarzeniem. – Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 42-latka w miejscu zamieszkania. Mężczyzna nie był zaskoczony – podkreśla rzecznik prasowy otwockiej komendy. 42-latek usłyszał zarzuty dotyczące zniszczenie mienia, za co odpowie przed sądem. Grozi mu do pięciu lat więzienia. 

MJ 
Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.