Osobówka staranowała traktor 

Chwila nieuwagi wystarczyła, by doszło do nieszczęścia. Rolnik, który jechał traktorem drogą wojewódzką nr 805 przez gm. Osieck, planował skręcić w polną drogę. Wtedy w tył ciągnika uderzyła toyota. Traktor złamał się na pół, a auto wylądowało w przydrożnym rowie. Nikomu nic poważnego się nie stało

fot. Maciej Andrzejewski/fb

Do nietypowego wypadku doszło w piątek, około godz. 12 na jednej z dróg wojewódzkich w gm. Osieck. Mężczyzna, który jechał traktorem na pole, w pewnym momencie zwolnił i prawdopodobnie włączył kierunkowskaz, żeby skręcić w lewo. Wtedy w tył ciągnika z impetem uderzyła toyota, którą kierowała kobieta. W wyniku zderzenia traktor złamał się na pół, a samochód wylądował kilkadziesiąt metrów dalej w rowie. Na miejscu interweniowała policja. 

– Do zderzenia toyoty i ciągnika marki Ursus doszło na drodze wojewódzkiej. Kierowcy byli trzeźwi – podkreśla zespół prasowy Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. W zdarzeniu nikomu nic poważnego się nie stało. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Niewykluczone, że sprawa znajdzie finał w sądzie. 

MJ

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.