Roztrzaskał auto na drzewie

Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii. 31-latek przeżywał poważny kryzys, który w ostatnich dniach się pogłębiał. Mężczyzna chciał odebrać sobie życie, uderzając autem w drzewo…

fot. OSP Otwock-Jabłonna

Do zdarzenia doszło na ul. Andriollego w Otwocku w środę po godz. 18.  Kierowca opla nagle zjechał z drogi i auto roztrzaskało się na drzewie. Na miejscu interweniowały policja, karetka pogotowia i straż pożarna: JRG Otwock i OSP Otwock-Jabłonna. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letni kierowca opla jechał ul. Andriollego w kierunku Karczewa. W pewnym momencie świadomie zjechał na prawe pobocze drogi i uderzył w drzewo – mówi mł. asp. Paulina Harabin, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Jak ustalili policjanci, mężczyzna od jakiegoś czasu przeżywał kryzys, który się pogłębiał, w ostatnich dniach 31-latek miał myśli samobójcze. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc – zapewnia mł. asp. Harabin.

Policjanci apelują, aby nie lekceważyć żadnych sygnałów świadczących o tym, że ktoś nie radzi sobie z trudną sytuacją życiową. W krytycznych momentach liczy się każde wsparcie i wszelka pomoc. Na terenie całego kraju można dzwonić pod numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania (nr 116 123), a także Młodzieżowy Telefon Zaufania (116 111).

MJ

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.