Gwiazdy pomagają porzuconym maluszkom

Ten wyjątkowy i piękny kalendarz powstał z chęci pomocy porzuconym maluszkom, które przebywają w otwockiej placówce. W sesji zdjęciowej uczestniczyło wiele gwiazd ze świata show-biznesu, m.in. Magdalena Różczka, która jest ambasadorką ośrodka, a także Małgorzata Kożuchowska, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska czy Piotr Stramowski. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone dla podopiecznych Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku

To już kolejna akcja, którą w ostatnich latach zorganizowano na rzecz dzieci przebywających w otwockiej placówce. Inicjatorką stworzenia kalendarza była ambasadorka ośrodka, aktorka Magdalena Różczka. – Sesję zdjęciową, która niedawno odbyła się w jednym z mieszkań w Otwocku, zrealizował fotograf Piotr Ambroziak. Sąsiedzi pewnie nie mogli się nadziwić, że po budynku biegają różne gwiazdy. Jedni wchodzili, drudzy wychodzili, ciągle coś się działo i do tego jeszcze gaworzenie dzieci, które pozowały z aktorami do zdjęć – wspomina Kinga Błaszczyk, członek Zarządu Powiatu Otwockiego, która wspiera akcje organizowane przez Fundację Rodzin Adopcyjnych prowadzącą w Otwocku Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny. I dodaje, że Magdalena Różczka, Magdalena Boczarska, Agnieszka Więdłocha, Anna Dereszowska, Małgorzata Kożuchowska, Edyta Olszówka czy Karolina Gruszka to tylko niektóre gwiazdy, jakie będzie można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w kalendarzu tworzonym dla otwockiego ośrodka. W sesji zdjęciowej uczestniczyły także malutkie dzieci: Zuzia, Iza, Maks, Nela, Patryk, Bartek i Julka (nie są one z IOP-u, więc nie trzeba było zakrywać ich twarzy). Kilka dni temu zakończyły się ostatnie prace i kalendarz trafił do drukarni. Lada dzień będzie dostępny w dystrybucji. Osoby zainteresowane kupnem kalendarza, podobnie jak rok temu, otrzymają go po wpłaceniu darowizny (szczegóły poniżej).

AJ

Jak zdobyć kalendarz IOP na 2022 rok?

Aby nabyć wyjątkowy kalendarz charytatywny na rzecz maluszków z IOP, należy wpłacić darowiznę w kwocie minimum 60 zł na konto Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Koniecznie w tytule przelewu należy wpisać́: „Darowizna kalendarz”, a następnie wysłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail: fundacja@adopcja.org.pl, w treści wiadomości wpisując pełny adres korespondencyjny, imię, nazwisko i numer telefonu dla kuriera. Szczegóły na profilu placówki na Facebooku: IOP w Otwocku – Fundacja Rodzin Adopcyjnych.

One thought on “Gwiazdy pomagają porzuconym maluszkom

  • 16 grudnia 2021 o 21:51
    Permalink

    Dumna jestem! Gratuluje Kinga, Piotr jesteście kochani. Oby tym naszym kochanym Otwockim maluszkom było dobrze i aby znalazły dom. Kalendarz jak co roku zamówię, zdjęcia bardzo ładne!!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.