Witaj, nowy roku!

Tylko w Otwocku i Józefowie będzie można przywitać 2022 rok podczas miejskiej imprezy w plenerze. Co więcej, te wydarzenia się nie dublują, ponieważ w Otwocku impreza odbędzie się w sylwestrową noc 31 stycznia, a po drugiej stronie Świdra spotkanie zaplanowano na sobotni wieczór 1 stycznia

Większość gmin ze względu na obostrzenia i wzrost liczby zachorowań na COVID-19 zrezygnowała w tym roku z miejskich wydarzeń, takich jak koncerty czy pokazy sztucznych ogni. Odbędą się one tylko w Otwocku i Józefowie, gdzie organizatorzy zapewne liczą na rozsądek uczestników, którzy zachowają społeczny dystans i zadbają o noszenie maseczek.W Otwocku Miejski Sylwester na skwerze 7 Pułku Ułanów, czyli w tzw. małpim gaju, zaplanowano 31 grudnia od godz. 21. W programie jest koncert zespołu Out of Control z Moniką Pilarczyk, uczestniczką programu „The Voice of Poland”, pokaz samby brazylijskiej, konkurs z nagrodami i hity wszech czasów w wykonaniu DJ-a. W tłumie będzie krążyć Kiss Cam rejestrująca pocałunki par. Całość zakończy pokaz fajerwerków.

Z kolei Józefów zaprasza na skwer im. św. Jana Pawła II w sobotę, 1 stycznia o godz. 20. Odbędzie się tam noworoczny koncert zespołu Sound’n’Grace. To 20-osobowy polski chór wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk, działający od ponad 15 lat. Wokalistom towarzyszą jedni z najlepszych muzyków w kraju. Wydarzenie zainauguruje zaplanowane na 2022 rok obchody 60-lecia miasta Józefowa.

pds

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.