Po paszport na Komunardów

Najprawdopodobniej w pierwszym kwartale przyszłego roku Starostwo Powiatowe w Otwocku zamierza dostosować pomieszczenia przy ul. Komunardów 10 do potrzeb terenowego punktu paszportowego. Zostanie tam przeniesiony z otwockiego urzędu miasta

W listopadzie pisaliśmy, że otwocki ratusz podjął decyzję o rezygnacji ze współpracy z powiatem, na mocy której w urzędzie miasta znajdował się terenowy punkt paszportowy. Może on funkcjonować w budynku przy ul. Armii Krajowej tylko do czasu znalezienia nowej lokalizacji. Władze powiatu mają odpowiednie miejsce w budynku starostwa przy ul. Komunardów 10, ale pomieszczenia przeznaczone na punkt paszportowy muszą jeszcze zostać wyremontowane.

W czwartek, 9 grudnia starostwo ogłosiło przetarg na przystosowanie części pomieszczeń po dawnym domu dziecka do celów punktu paszportowego. Zakres prac będzie obejmować m.in. wymianę drzwi, remont sufitów z oprawą oświetleniową, czyszczenie ścian wewnętrznych ze starej farby, postawienie ścianek działowych i szklanej przegrody, a także umeblowanie punktu. Tuż przed świętami odbyło się otwarcie ofert – wygrała firma KAM-BUD z Karczewa, która za remont ma otrzymać 140 tys. zł. Na przeprowadzenie prac remontowych wykonawca ma dwa miesiące.

SW

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.