Ładunek wybuchowy w aucie przed komendą policji

Ta wiadomość postawiła na nogi wszystkie służby. Dziś po godz. 13 właściciel skody zauważył, że pod jego autem, które zaparkował przy ul. Pułaskiego w Otwocku na wysokości Komendy Powiatowej Policji i skateparku znajduje się podejrzany ładunek. Na miejscu interweniowały służby mundurowe, m.in. specjalna policyjna grupa pirotechniczna

W środę, 5 stycznia po południu pod jednym z samochodów zaparkowanych na wysokości komendy policji i skateparku przy ul. Pułaskiego w Otwocku zauważono podejrzany przedmiot przypominający ładunek wybuchowy. – Otrzymaliśmy informację, że pod jednym z cywilnych samochodów znajduje się podejrzany pakunek – potwierdza mł. asp. Paulina Harabin rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Na miejscu interweniowały służby, które zabezpieczyły teren.  – Cała ulica została zablokowana. Teren w promieniu 100 metrów od miejsca znalezienia podejrzanego pakunku został zabezpieczony – mówi kpt. Maciej Łodygowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku. 

Mł. asp. Paulina Harabin dodaje, że na miejsce wezwano grupę rozpoznania minersko-pirotechnicznego, która zabezpieczyła podejrzany ładunek. – W samochodzie, w którym miał być podłożony ładunek, znaleziono nadajnik GPS. W sprawie będzie prowadzone postępowanie – podkreśla mł. asp. Paulina Harabin. 

 

MJ

fot. Artur Kubajek 

4 komentarze do “Ładunek wybuchowy w aucie przed komendą policji

 • 5 stycznia 2022 o 21:23
  Permalink

  To się kupy nie trzyma. Ładunek pod samochodem i nadajnik GPS w tym samym samochodzie?

  Odpowiedz
  • 5 stycznia 2022 o 22:20
   Permalink

   Serio dla Ciebie to się kupy nie trzyma? Wystarczy odrobinę ruszyć szare komórki. GPS przykleja się (pewnie 3 s roboty) żeby nie trzeba było jeździć a potem jak się nie rusza montuje się coś większego (zapewne trwa to dużo dłużej niż przyczepienie gps)

   Odpowiedz
  • 6 stycznia 2022 o 09:24
   Permalink

   „W samochodzie, w którym miał być podłożony ładunek, znaleziono nadajnik GPS.”

   Odpowiedz
 • 6 stycznia 2022 o 10:34
  Permalink

  Może żona śledzi męża, a nadajnik podłożył jakowyś detektyw .

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.