Citroen wypadł z trasy S17. Kierowca i pasażer byli kompletnie pijani

Dziś około godz. 11 na trasie S17 na wysokości miejscowości Bocian w gminie Kołbiel osobówka wypadła z drogi i wpadła do rowu. Nikomu nic poważnego się nie stało, ale okazało się, że kierowca i pasażer są kompletnie pijani

W czwartek, 10 lutego o godz. 10.40 służby ratunkowe zostały powiadomione o poważnym zdarzeniu na trasie S17. Na miejscu interweniowały policja i straż pożarna, a także karetka pogotowia. – Kiedy dotarliśmy na miejsce zdarzenia, dwie osoby, które podróżowały samochodem, wyszły z uszkodzonego auta o własnych siłach – mówi kpt. Maciej Łodygowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku. Poszkodowanym została udzielona pomoc medyczna. 

Policja ustala przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. – Autem podróżowało dwóch mężczyzn, obydwaj są pod wpływem alkoholu – tłumaczy mł. asp. Paulina Harabin, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca citroena nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na wysokości miejscowości Bocian stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i znalazło się w przydrożnym rowie. Funkcjonariusze ustalają, który z mężczyzn kierował citroenem – dodaje mł. asp. Paulina Harabin. 

MJ

FOT: Artur Kubajek 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.