Długo wyczekiwany przez mieszkańców nowy Lidl już otwarty

Mamy dobrą wiadomość nie tylko dla mieszkańców Otwocka. Dziś (17 lutego) market sieci Lidl na rogu ulic Rzemieślniczej i Górnej w Otwocku otworzył drzwi dla klientów

 

Niedawno zakończyła się budowa długo wyczekiwanego przez mieszkańców Otwocka wielkopowierzchniowego sklepu Lidl na rogu ulic Rzemieślniczej i Górnej – jeden znajduje się przy ul. Kraszewskiego w Otwocku i działa od września 2019 roku. W czwartek, 17 lutego niemiecka sieć otworzyła drzwi dla klientów nowego marketu. – Mieszkam w okolicy stacji kolejowej i z niecierpliwością czekałam na otwarcie Lidla w centrum miasta. Dzięki temu nie muszę już jechać aż na drugi koniec Otwocka, aby zrobić zakupy – tłumaczy pani Barbara. 

AJ

24 komentarze do “Długo wyczekiwany przez mieszkańców nowy Lidl już otwarty

  • 17 lutego 2022 o 16:25
    Permalink

    A co oni tacy zamaskowani ze sklepu wychodzą ? To się źle kojarzy .

    Odpowiedz
    • 17 lutego 2022 o 19:44
      Permalink

      Bo inteligentne osoby chodzą w maskach i nie zarażają społeczeństwa. A deb i le piszą takie komentarze jak ty.

      Odpowiedz
      • 18 lutego 2022 o 04:34
        Permalink

        Osoby upośledzone umysłowo nie muszą nosić maseczek

        Odpowiedz
      • 18 lutego 2022 o 20:09
        Permalink

        Otwocki tłum nieprzebrany zasobny w środki pieniężne ładu …zdobył fortecę …LIDLA.Chwalla Ci Panie.

        Odpowiedz
    • 18 lutego 2022 o 11:54
      Permalink

      No faktycznie jest z czego sie cieszyc.Kolejny szkopski biznes. Masakra…a naszych polskich sklepikow coraz mniej .Dla mnie to zaden powod do radosci

      Odpowiedz
      • 18 lutego 2022 o 15:10
        Permalink

        Proponuję założyć swój i przetrwać Polski Ład oraz roszczeniowych pracowników

        Odpowiedz
        • 21 lutego 2022 o 20:31
          Permalink

          Model jest idealny dla kretino Otwockich

          Odpowiedz
      • 19 lutego 2022 o 08:36
        Permalink

        Otóż to! Ja nie chodzę do Lidla czy biedronki od kilku miesięcy. Wybieram polskie sklepy i zachęcam aby inni to samo robili. Nie bogaćmy obcych ale pomóżmy swoim!

        Odpowiedz
  • 17 lutego 2022 o 16:27
    Permalink

    A co ci na zdjęciach tacy zamaskowani wychodzą ? To się źle kojarzy .

    Odpowiedz
    • 18 lutego 2022 o 20:02
      Permalink

      Jechałem w dniu otwarcia……tłum obywateli OTWOCKA….szczelnie oblegał Lidla….tak jakby wszystko darmo dawali.Ja zza rzeki Świder…. patrząc prosto przed siebie …popędziłem w kierunku Urzędu Skarbowego…coby zmierzyć się z POLSKIM LADEM.

      Odpowiedz
      • 18 lutego 2022 o 20:08
        Permalink

        LiDEL został zdobyty .Wiwat Obywatele OTWOCKA

        Odpowiedz
    • 10 kwietnia 2022 o 12:26
      Permalink

      Fajnie to by było jak by można było przejść przez teren PKP tak jak kiedyś a nie idioci „inżyniery” jedno przejście przez środek stacji. Jedno. Juz pominę, że i dojście z Warszawskiej albo na około parkingu albo przez błoto i syf na parkingu. Skoczył by człek na zakupy szybko „przez tory” ale nie ganiaj na około.

      Odpowiedz
  • 18 lutego 2022 o 00:45
    Permalink

    Widziałem takiego zamaskowanego inteligentnego osobnika w pustym lesie , czy to może ty byłeś ?

    Odpowiedz
  • 18 lutego 2022 o 03:12
    Permalink

    Jak jesteś taki inteligentny to załóż sobie na głowę wiadro bo maska jest nie skuteczna

    Odpowiedz
  • 18 lutego 2022 o 14:38
    Permalink

    Precz z niemieckimi hipermarketami, które nie płacą żadnych podatków w Polsce!

    Odpowiedz
    • 18 lutego 2022 o 16:30
      Permalink

      Jaki jest sens Twojego komentarza?
      Co winne są niemieckie, francuskie, portugalskie czy jakiekolwiek inne firmy, które wykorzystują głupkowate prawo by się bogacić? To my, Polacy, od lat wybieramy kretynów, którzy nie dbają o nasze interesy

      Odpowiedz
      • 18 lutego 2022 o 19:58
        Permalink

        Ano.. STAR….to MAN.Nawet w Rumunii ….od dawna jest ROMAN.

        Odpowiedz
        • 18 lutego 2022 o 20:12
          Permalink

          Lisek zrobi furorę w Otwocku.Jest pewne,że nikt do jakiejś szopy miejscowej kupić już niczego ..nie pójdzie jak może elegancko…taniej …zaopatrzyć się we wszystko co Polski Lądowy..obywatel potrzebuje.

          Odpowiedz
      • 21 lutego 2022 o 20:32
        Permalink

        Otwock nasz lewinoland ma szkołami biznes.

        Odpowiedz
  • 18 lutego 2022 o 20:14
    Permalink

    Na wyspie Dylt na Westerlandzie w domku kapitana …Lidla chyba założyli.Msm takie nieodparte wrażenie.Ale…moge się mylić.🤨

    Odpowiedz
    • 21 lutego 2022 o 20:28
      Permalink

      Otwocka dewloperka i wszelką swolocz…hyc …do Lidla.

      Odpowiedz
  • 18 lutego 2022 o 20:41
    Permalink

    Czekam na większy deszcz i tzw. Wenecję. Wtedy się prawda okaże.

    Odpowiedz